Podložka do kočárku Elodie Details – komfort na všech frontách

Podložky do kočárku jsou super vynález! Jednak dopřávají malému pasažérovi větší pohodlí, protože jsou měkké a některé dokonce i zateplené. Rodičům pak ulehčují život, protože nemusí dokola čistit kočárek od zbytků různých křupek a kopanců od bláta 🙂 .

Podložka hladká stranaPodložka fleeceJá jsem vybrala oboustrannou podložku od značky Elodie Details. Jedna strana je hladká z rip stop materiálu, který je úplně ideální na údržbu. Ve většině případů ji stačí jenom otřít vlhkým hadříkem. Druhou stranu potom pokrývá hřejivý fleece. To oceňuju hlavně teď v zimě, protože Adélka prohlásila fusak za přežitek pro mimina. Na přikrytí vezme občas na milost deku a zespoda jí tepelný komfort zajišťuje právě fleecová podložka.

Pár praktických informací:

  • podložku je možné prát na 40
  • v polstrování jsou otvory pro 5-ti bodové bezpečnostní pásy kočárku
  • podložka je dost dlouhá (což mě překvapilo – mile!)

A na závěr jedna vychytávka, která je podle mě k nezaplacení. Pokud už nějakou podložku máte, určitě mi dáte za pravdu, že pořád sjíždí a nedrží na svém místě. To je pak brnkačka na nervy – obzvlášť když třeba dítě furt z kočárku vyndaváte a zase zpátky zandaváte 😀 . Tahle podložka pošetří vaše nervy, protože je ke kočárku přichycena pomocí šňůrek – jak prosté a jak účinné.

Ač jsem podložku pořídila na outdoorbaby.cz, Elodie Details má do outdoorové značky daleko. Je to taková stylovka, která razí názor, že i věci pro malé děti mohou být originální, stylové, elegantní a řadu z nich můžete používat i když maminka ještě nejste nebo naopak už máte děti velké. Její sortiment je každopádně široký – od muchláčků přes oblečení a kosmetické taštičky až po pláštěnku ke kočárku. Všechny skvosty můžete omrknout tady 🙂

Komentáře