Mammas blog

O nás

Mammas je blog dvou kamarádek. Dvou Lenek. Dvou právniček. Ale hlavně dvou maminek 🙂

UV clona s kočárkemJá se jmenuju Lenka Soukupová, na blogu mě najdete pod jménem Léňa 🙂 Nápad psát blog vzniknul v mojí hlavě. Přišla mi to jako dobrá forma seberealizace na mateřské (nejspíš jsem měla nedostatek prosezených hodin u počítače, na které jsem byla z práce v advokátní kanceláře zvyklá 😀 ) Blog každopádně za podpory mého skvělého manžela Zdendy opravdu vzniknul. A protože jsem do toho nechtěla jít úplně sama, oslovila jsem kamarádku Lenču.

První děti (Adélka a Matýsek) se nám narodily v září 2016 v rozmezí dvou dnů, takže jsme vlastně celé těhotenství a veškeré s ním související radosti a strasti řešily a prožívaly společně. Já už mám i druhého prcka – v dubnu 2018 přibyl k Adélce Dominik (ano, máme děti necelých 19 měsíců po sobě a malý věkový rozestup můžu jen doporučit 🙂 ) V prosinci se druhého děťátka dočká i Lenča.

Máme za to, že naše maminkovské zkušenosti by mohly být užitečné i pro další stávající a nastávajcí maminky. Na našem blogu chceme dělat jednak recenze na námi vyzkoušené věci, ale psát budeme i o testování produktů, výletění s kočárky, návštěvách baby-friendly akcí a míst, cvičení, kosmetice, vaření a v merku máme i rozhovory s dalšími zajímavými a inspirativními maminkami.

Příležitostně se s námi o své zkušenosti dělí i další maminky.

Komentáře