O nás

Mammas je blog dvou maminek. Dvou kamarádek. Dvou Lenek. Dvou právniček.

Baby-girl-accessoriesJá se jmenuju Lenka/Léňa a začít psát blog byl můj nápad. Nevím, kde se vzal, ale za podpory mého skvělého manžela Zdendy jsem ho zrealizovala. A protože jsem do toho nechtěla jít úplně sama, oslovila jsem kamarádku Lenču.

Děti se nám narodily v září 2016 v rozmezí dvou dnů, takže jsme vlastně celé těhotenství a veškeré s ním související radosti a strasti řešily a prožívaly společně. Máme za to, že naše maminkovské zkušenosti by mohly být užitečné i pro další stávající a nastávajcí maminky. Na našem blogu chceme dělat jednak recenze na námi vyzkoušené věci, ale psát budeme i o testování produktů, výletění s kočárky, návštěvách baby-friendly akcí a míst, cvičení, kosmetice, vaření a v merku máme i rozhovory s dalšími zajímavými a inspirativními maminkami.

Příležitostně se s námi o své zkušenosti dělí i další maminky, třeba Petra a Klára.

Skvělé recepty nám dodává foodblogerka Aneta, kterou m§žete sledovat na blogu Gourmanet.cz.

Protože víme, že víc hlav víc ví, JE NÁŠ BLOG OTEVŘENÝ DALŠÍM PŘISPĚVATELKÁM (a přispěvatelům :-)), které by se chtěly podělit o svoje zkušenosti, tipy a nápady, a případně se taky účastnit nějakých společných aktivit :-). Pokud se chcete zapojit, napište mi email na lenka.soukup@post.cz. Budeme se těšit!

Komentáře