Přírodní cestou na pubertální projevy pleti :-)

I když už je mi přes 30 (lehce :-P), někdy si můj obličej rozhodne odskočit do pubertálních let a podle toho pak vypadá. Naštěstí mám na tyhle výlety v čase zaručený lék. Konkrétně se jedná o pár produktů  od Nobilis Tilia.

Čistící voda Salt slouží díky obsahu soli z Mrtvého moře k hloubkovému čištění a následnému zklidnění pleti. Protože jsem vyloženě „beauty expert“, většinou se těmito gely a vodičkami i odličuju :-/ .

Hřebíčkovou pleťovou vodu používám už stráášně dlouho, a to na doporučení mojí drahé polovičky z blogu, Lenči. Je určená přímo na péči o problematickou pleť náchylnou k akné. Naprosto zbožňuju její vůni! Používám ji:

  • k omývání jen s pomocí tampónku,
  • k obkladům – když se mi udělá nějakej pupínek, tak tamponek namočím a nechám chvíli působit,
  • nebo jako masku – když smíchám s jílem.

Mateřídoušková pleťová voda mně osobně tolik nevoní, ale na pleť mi dělá taky moc dobře. Hodí se zejména pro mastnou pleť, kterou tonizuje.

Aknégel má moc příjemnou, takovou energizující, vůni a lehkou konzistenci, díky které se snadno roztírá a vstřebává. Má regenerační a antimikrobiální schopnosti a na pleti působí chladivý efekt.

Tea tee krém obsahuje éterický tea tree olej a sůl z Mrtvého moře. A právě toto složení pokožku do hloubky čistí a projasňuje.

Levandulový krém naprosto nádherně voní! Jeho přírodní levandulové aroma klidní mysl a extrakt z aloe vera hydratuje a zklidňuje pleť.

Krémy samozřejmě nepoužívám najednou, ale vždycky vyberu podle nálady. Jako první aplikuju čistící vodu Salt. Až teď jsem si na webu přečetla, že vhodnější postup je aplikovat nejprve pleťovou vodu a až potom tuhle čistící. No, člověk se pořád učí 🙂 . Holt nejsem úplný beauty guru 😀 . Krémy patlám každopádně na závěr 🙂 .

 

Komentáře