Princezna koloběžka Yedoo City

Napadla mě během dneška, kolo kolo koloběžka. Ta by stála za pokus, polojízda, poloklus 🛴

Znáte tuhle písničku a pohádku, ve které ji Dáda zpívá? Jmenuje se Princezna Koloběžka. A přesně tak si připadám já 😊. Už nějakou dobu máme doma totiž kolobrndu City od značky Yedoo. A řeknu vám, že je to fakt super věc!

Koloběžku jsme pořizovali primárně jako stíhací prostředek k Adélčině odrážedlu (dneska už i k Domíkově motorce 🙊). Oba se dostali do slušnýho tempa a tak jsme místo neustálýho dobíhání vsadili na polojízdu 😉. Tenhle scénář nám byl vlastně trochu předpovězen – prý je totiž dost běžné, že jeden rok rodiče kupují odrážedlo pro děcko a další se vrací pro koloběžku, aby mrňousovi stačili 😊. (Pokud si chcete přečíst něco o Adélčině odrážedle Yedoo YooToo, stačí kliknout zde 🙂 )

Proč zrovna koloběžka a ne kolo?

Lépe se na ní udržuje pomalejší tempo a jde z ní snadněji seskočit a přispěchat na pomoc, když je potřeba. No a jedna ryze praktická a osobě prověřená zkušenost 😄 – když se náhodou stane, že vám v rukou skončí odrážedlo i motorka (případně i jedno z dětí 🙊), koloběžka se v tu chvíli vede daleko líp než kolo 🙈. Díky své hmotnosti 9 kg se dá i snadno poponést.

City je označována samotným výrobcem jako kavárenský povaleč mezi koloběžkami. Že má raději město a zastávky po obchodech a restauracích. Můžu potvrdit, že ulicema se řítí opravdu jako drak, ale nevadí ji ani jízda terénem – konkrétně v lese ji máme ozkoušenou několikrát a nikdy nás nenechala ve štychu.

Sportujeme hravou formou…

Zároveň je koloběžka i skvělá sportovní pomůcka, díky které se můžete udržovat ve formě 💪. Chápu, že třeba běh není pro každého. Garantuju vám ale, že jízda na koloběžce vás pohltí a nadchne! Možná i proto, že se díky ní můžete vrátit v čase do dětských let a bezstarostně si zablbnout 😉.

U nás to dopadlo tak, že se o tu naší s manželem dokonce dohadujeme. Takže je dost možný, že příští rok vyrazíme do Yedoo pro nějakou další… 😊

Komentáře