Love rebel

Je až neuvěřitelné, kolik šikovných maminek jsme už „objevily“. Dneska vám představujeme Janu, maminku, která má svůj vlastní eshop Love rebel, na kterém najdete spoustu věcí. Od náramků pro maminky, přes klíčenky, po čepice, nákrčníky, deky nebo třeba baggy. A všechno to má krásný rebelský nádech 🙂

H4jzsj24oMqHY_ietTmH0NzeuPDUtFdAlPg07S2kUgZ9NzD0HgfbmdPmVShf8uE02v5tQEQAdélka má z eshopu Love rebel oboustrannou čepici, což je praktická věc, protože se dá skvěle kombinovat s různým oblečením 🙂

Jana na mateřské rozhodně nezahálí, jak se ostatně dočtete v rozhovoru níže. A na samém konci najdete i slevový kód na nákup zboží na Love rebel 🙂

Koho si můžeme pod značkou Love rebel představit :-)? Kdo za ní stojí?

Stojí za ní akční máma, která měla před mateřstvím velmi zajímavou práci, během obou těhotenství stihla vystudovat vysokou školu a i na mateřský dovolený nedokáže tolik vypnout :-).

Jste maminka? Jak staré jsou vaše děti?

Ano, jsem maminka dvou malých rebelů, Sebastiana (3 roky) a Alexe (1 a ¼ roku) .

Co vás přivedlo na myšlenku začít šít věci pro děti a tvořit další věci jako třeba náramky?

Už to, že mám děti mě vedlo k tomu jim zkusit něco ušít. Vždycky mě bavilo něco tvořit, vyrábět, vařit,…  To co jsem po kluky chtěla, v kombinaci a barvami a materiály nebylo. A k šití to byl už jenom kousek. Když jsem pak časem obdarovala kamarády svými výrobky a viděla jsem jejich radost, tak jsem si řekla, proč tu radost nedat i ostatním. A nejen dětem, ale i rodičům, proto jsem začala vymýšlet náramky. Máme teď i možnost buď partnerského náramku, nebo i rodinného. Partnerský má dokola jednu barvu korálků a pak má jeden hlavní, dominantní, který má partner.
A díky tomu můžete být celý den spolu. To samé je i s rodinným – rodiče mají jako dominantní korálek ten stejný, co má ten druhý a pak dle počtu dětí i stejné korálky, jako mají ony.

Kde čerpáte inspiraci pro svou tvorbu? Jak nové věci vymýšlíte?

Mojí inspirací jsou mi moje děti, kterým chci vymyslet  a následně vyrobit
i  věci, které se budou dobře nosit a přitom vypadat originálně. Dále je mojí inspirací internet, zahraniční cesty, zkrátka všechno kolem mě. K zakázkám přistupuji individuálně a tvoříme kolikrát i spolu se zákazníky dle jejich přání. Propojené rodinné náramky mě napadly díky manželovi, chtěla jsem, aby jsme ho na cestách na motorce doprovázeli. Během posledního týdne v září plánujeme uvést novinku a tou je VYTVOŘ SI VLASTNÍ ČEPICI S NÁKRČNÍKEM. Zákazník bude mít možnost si nadesignovat čepici a nákrčník dle vlastního výběru. V tuto chvíli máme toto možné u DEKY.

Kde všude mohou maminky koupit vaše oblečení? Víme, že máte eshop loverebel.cz, neplánujete si vedle něj otevřít třeba i kamenný obchod?

Zatím kamenný obchod neplánuji. Nakoupit se dá na www.loverebel.cz

Kolik času denně vám Love rebel zabere? A jste na to sama, nebo se jedná třeba o rodinný podnik?

Času mi zabere tolik, aby tím rodina netrpěla. Musím poděkovat manželovi, který mi s tím pomáhá – ať už focením produktů, správou webu nebo tím, že si kluky vezme ven a já se mohu věnovat Rebelovi intenzivněji.

A na závěr – jak vznikl název Love rebel 🙂?

Název vznikl v metru, když jsem jela s dětmi za manželem do práce. Původní název byl Little rebel, ale to už vlastní jiná společnost. Pak nás napadlo LOVE REBEL, protože naše děti jsou malí rebelové a my je moc milujeme :-).

Máme pro fanoušky stránky slevu 15 % – kód MAMMAS do 31.10.2017

 

Komentáře