Hloubkově čistící maska od Living Nature

Každá maminka dobře zná ten moment, kdy její poklad přes den konečně usne…V tu chvíli vám začíná běžet čas, kdy si můžete dělat, co chcete a co máte ráda. Někde jsem četla, že v téhle době je úplně zakázáno dělat cokoliv „maminkovského“ :-). Takže to znamená, že nepopadnete zuřivě žehličku, nebude vařit ani uklízet, ale budete se věnovat jenom sama sobě. Já osobně jsem hodně velký spáč a tak tenhle čas často využívám k tomu, že si jdu taky schrupnout :-). Čas od času si ale udělám takovou „beauty“ chvilku. Umyju si vlasy, upravím nehty, obočí nebo si udělám třeba pleťovou masku. K tomu si uvařím kafe a třeba pustím nějaký seriál :-).  Prostě zasloužený relax! Tentokrát mám pro vás tip na přírodní pleťovou masku, kterou jsem v rámci jednoho takového „beauty“ relaxu vyzkoušela.

lv2Jedná se o hloubkově čistící masku Living Nature, která se zaměřuje na výrobu přírodní kosmetiky. Maska, kterou jsem testovala, je určená pro normální až mastnou pleť, kterou občas potrápí i nějaký ten pupínek, což je přesně můj typ pleti. Maska je vyrobená z Halloyzitového jílu, má bílou barvu a díky jílu má i tužší konzistenci. Jíl pleť hloubkově čistí, zbavuje ji toxinů a černých teček. Maska obsahuje taky manukový med a olej, který je super právě na problematickou a mastnou pleť, protože mají protizánětlivé a hojící účinky. Maska se nanáší na vyčištěnou pleť a pak se nechá 20 minut působit a pak se opláchne se vlažnou vodou. Nesmím opomenout zmínit, že složení masky je 100% přírodní!

Tak a teď mé osobní dojmy z této masky :-). Mám ráda masky, které mají tužší konzistenci a při nanášení mi netečou všude po koupelně, ale zároveň se dobře roztírají, což tahle jílovitá maska splňuje. Palec nahoru taky za to, že maska není parfemovaná, resp. voní jen opravdu velmi jemně, takže mě po dobu jejího působení nic nerušilo. Osobně dávám taky přednost maskám tohoto typu před těma, které se z obličeje sloupávají.  Maska celkem rychle zaschla a na rozdíl od některých masek, které jsem v minulosti vyzkoušela, byla na kůži velice příjemná a nepálila mě, a to ani v okolí očí. Po opláchnutí byla má pleť hezky projasněná, jemná a póry se mi zdály staženější. Abyste docílili maximálních výsledků, měli byste masku používat alespoň jednou týdně.

A protože značka Living Nature oslavuje 30 let na světovém trhu, v eshopu Living Nature na vás čeká sleva krásných 30%!

Komentáře