Funkční oblečení Unuo

Známe to všechny. Je ošklivo, mokro, prostě marast, ale náš miláček se rozhodne, že na prochajdu je tohle počasí naprosto ideální. A protože se, aspoň u nás, málokterá procházka obejde bez zastávky na nějakém hřišti, je potřeba zvolit oblečení, které to ustojí. My máme pro tyhle případy ozkoušené a osvědčené funkční oblečení české značky Unuo.

Unuo modelkaUnuo motorkaAdélka má od této značky softshellovou bundičku a dvoje kalhoty. Vše perfektně promakané. Je prostě vidět, že si dal někdo s vymýšlením práci, protože tohle oblečení nejenže krásně vypadá, ale opravdu dostává tomu, co si já představím pod pojmem  „funkční“!

Na výběr je mezi zateplenou verzí, která je podšitá fleecem a nezateplenou bez fleecu. Velikosti jsou lomené a řekla bych, že odpovídají spíš tomu většímu číslu. Jo a u kalhot myslí i na děti hubeňoury, protože mají v nabídce i slim verzi. Při online výběru se nemusíte strachovat, že velikost netrefíte, protože Unuo má na webu u každého výrobku tabulku velikostí, takže můžete vybírat podle ní 🙂 .

Kalhoty jsou opatřeny nápletem v pase, ve kterém vidím hned tři výhody:

  • Unuo kompet & detailyDíky nápletu je možné velikost krásně uzpůsobit.
  • Zvýšený náplet zajišťuje dítěti tepelný komfort, protože mu nepotáhne na záda při každém sednutí na bobek.
  • Kalhoty jsou díky nápletu rostoucí a mám za to, že i Adélce, která je už teď čahoun, vydrží opravdu dlouho.

Kromě nápletu v pase mají náplet ještě dole na nohavičkách. I ten přispívá k tomu, že je prcek v teple a navíc se mu k nohám nedostane voda při každém proběhnutí louží 🙂

Bundička krásně přiléhá na tělo a je delší v zádové části, díky čemuž se nevyhrnuje. Úniku tepla zabraňují náplety na rukávech. Na kapuci má našité poutko, díky kterému se dá jednoduše pověsit.

A na jaké další vychytávky jsme s Adélkou ještě narazily a musíme vám je prozradit?

  • Unuo v akciUnuo na houpačceBunda i kalhoty jsou opatřeny reflexním prvkem. Kromě toho si můžete dokoupit i reflexní obrázek (na výběr jsou 3 postavičky:  surikatí kluk Evžen, opičák Pája a chobotnička Julča), který vám v Unuu na daný kus oblečení zdarma nažehlí. Adélka si vybrala nažehlovačku opičáka, která dolaďuje její kalhoty k dokonalosti.
  • Komplet bundičky a kalhot se dá krásně složit do malého pytlíčku, takže je to ideální varianta na cesty, protože v batohu nezabare moc místa.

Tetelím se blahem, protože Unuo je navíc česká značka. A šikovné české ručičky a hlavičky (tady to bez přemýšlení nešlo, protože ty věci jsou fakt promáklé) já podporuju moc ráda! Takže, pokud sháníte funkční oblečení, ve kterém bude váš prcek dělat naví parádu, tohle je volba na jistotu 🙂

 

 

Komentáře