Focení miminka i celé rodiny u profi fotografa

V dubnu 2016 jsme se s manželem dohodli, že zajdeme na oběd s naší kamarádkou Míšou. Tou dobou jsem měla už po šestinedělí s Emičkou a zvažovali jsme, že bychom se mohli nechat jako rodinka vyfotit u profíka. Jako na zavolanou jsme na obědě rozebírali profi focení a že se odpoledne Míša bude fotit u své známé Lucky Bruchanové a tak jsme poprosili o kontakt. Řekla nám, ať se podíváme i na její stránky. Míšiny fotky z focení se nám moc líbily a stejně tak další fotky na stránkách fotografky. Proto jsme ihned pár dní na to Lucku oslovili a domluvili se na termín v půlce května 2016. Bojovali jsme v té době s novorozeneckým ekzémem a zrovna na domluvený termín focení se ekzém zhoršil, ale i toto nebyl problém a Lucka nám vyšla vstříc a termín jsme o týden posunuli.
EMIPoprvé jsme i vzhledem k věku naší dcerky Emičky (tehdy jí byly necelé 4 měsíce), zvolili ateliérové focení. Ateliér se nachází v Horních Počernicích, kde se nám Lucka maximálně věnovala, dokonce proběhla i pauza na kojení a přebalování😊. Focení vždy trvá jednu až dvě hodiny. Měli jsme si s sebou vzít sladěné oblečení celé rodiny, v ateliéru například moc hezky vypadají tmavě modré džíny a bílé triko či tílko k tomu a být naboso. Pro Emičku jsme zvolili také bílé tričko s bílou čelenkou a fotografka doplnila krásnou jemně růžovou šifonovou sukýnkou. Další její i naše oblečky byly podobných barev, zejména pastelové či veselé barvy. Nesměly chybět ani Emičky oblíbené hračky, protože když fotografka fotí, má v ruce kromě foťáku také nějakou oblíbenou hračku miminka, aby upoutala jeho pozornost. Při focení samotného miminka upoutávají jeho pozornost rodiče, takže nad fotografkou mávají hračkami a u toho dělají spoustu veselých grimas a zvuků, aby to mimčo co nejvíce bavilo a aby se na fotkách hezky smálo😊.

EmicK naší velké spokojenosti jsme využili Lucčiných služeb i podruhé. Druhé focení proběhlo tentokrát v exteriéru v Počernickém parku, a to na podzim v říjnu 2016, kdy byla tráva pokryta krásně zbarvenými listy. Lucka donesla i pár rekvizit jako například deku, na které Emička seděla, křesílko apod. Tentokrát jsme Emičky pozornost upoutávali kromě oblíbených hraček už i jejími oblíbenými písničkami a říkadly😊. Do podzimní přírody nám bylo fotografkou předem doporučeno vzít si sladěné oblečení pro celou rodinu a volit teplé odstíny barev jako například žlutá, hnědá, béžová atd. Emička focení zvládla opět na jedničku, nejvíce jí bavilo hrát si s podzimem zbarvenými listy a pohazovat s nimi😊.

emickaLucku jsme jakožto vracející se spokojení zákazníci oslovili i do třetice, kdy jsme zvolili opět exteriérové focení, které proběhlo v květnu 2017 v Počernickém parku. V parku bylo krásně zeleno a na rozkvetlé louky svítilo jarní slunce. Fotografka Lucka umí výborně využít světla a barev, myslím, že výsledné fotky mluví za vše. Zabavovat Emičku, aby chvilku poseděla na místě, bylo už mnohem náročnější, zase jsme vsadili na její oblíbené písničky a říkadla, takže jsme jí místy celkem pěkně rozřechtali. Fotografka při focení celé rodiny měla v jedné ruce foťák a v druhé mávala Emičky zamilovaným plyšákem, opicí Obamou😊.
Za naší rodinu můžeme fotografku Lucku Bruchanovou opravdu vřele doporučit a pokud v nejbližší době plánujete také rodinné či jiné focení, ať už pro svou potřebu či jako dárek pro své blízké, máme pro Vás tip na právě probíhající akci této fotografky ve spolupráci s fb stránkou Doporučomat.

Komentáře