Pomoc na prořezávající se zoubky – Cheeky Chompers

Zoubky jsou velké téma, které musí řešit každá maminka. Prosebná přání „Ať už se vyklube“ nebo optimistické vize „Až se prořeže, určitě bude líp spát“ si alespoň jednou v životě řekneme všechny. Ale pozor – prořezáváním to teprve začíná… pak totiž přijde na řadu boj o čištění, trhání mléčných zubů, rovnátka… Nás se týká okrajově čištění a naplno prořezávání. V necelých 10 měsících má Adélka 5 zoubků. Některé nás potrápily víc, o jiných jsme téměř nevěděli. Tím „potrápily víc“ mám na mysli pár proplakaných nocí, po kterých jsem se probudila (spala jsem vůbec?!), jak kdyby mě někdo praštil palicí po hlavě :-). Došlo to až tak daleko, že jsem koupila jantarové korálky s nadějí, že bolavým dásničkám uleví. Po pravdě jsem tomu moc nevěřila, ale řekla jsem si, že za pokus nic nedáme. Těžko říct, jestli se jednalo o shodu okolností, nebo korále opravdu zafungovaly, neodvažuju se je sundat, ale po nasazení se už noční hysterické pláče nekonaly a naše noci se vrátily do normálu.

jXAwQ4Xo8TFtihRBOntw4e-vN2Eu62DVk7TDtbCqHFCuIoSOrczXGQA3yrkMw9ZFKU_i0RcRučičky v puse a kousání do všeho možného jsou každopádně klasický průvodní jev rostoucích zoubků, a tak na řadu přišla kousátka. Ne všechna ale Áďu uspokojila. Některá leží bez povšimnutí v boxu s hračkami (taková ta, co se dají do lednice a pak chladí dásně), jiná jsou sem tam vzata na milost (žirafa Sophie) a jiná jsou naopak v kurzu neustále (kartáčky všeho druhu, silikonový sloník od Happy Berry a nově i hrošík Chewy). Jsem moc ráda, že Áďa mohla na svoje bolavé dásničky vyzkoušet super věci od Cheeky Chompers – slintáček s kousátkem a kousátko hrocha.

Radost mám i z toho, že si tyto fajn věcičky nyní můžete pořídit výhodněji! S kódem „mammascz“ totiž získáte slevu 10% na váš nákup na eshopu Cheeky Chompers. Kód vepište při objednávce do kolonky pro slevový kupón a sleva se vám automaticky načte :). Akce platí do 12.8.

J0LF-ffsbW1T_4HnVABum2VhwTt7qkcFOlBYlXpz01WUokMjN7rhQ3ppvHOG9cj_o4HUi60Slintáček Neckerchew je originální 2v1, jedná se totiž o první slintáček s kousátkem na světě. Protože je kousátko umístěno přímo na slintáčku, odpadá věčné zvedání ze země, takže po stránce praktičnosti a hygieny od nás dostává jasnou jedničku :-). Slintáček je na omak krásně jemný a díky 3 vrstvám je také extra savý (a opravdu na něm je vidět, že je takový poctivý). V závěru musím vyzdvihnout jeho design, díky kterému je slintáček perfektní módní doplněk. Náš Neckerchew je z jedné strany bílý s modrými proužky a květy a růžový z druhé strany. A protože je oboustranný, jde jednak krásně kombinovat s outfitem mimča a když se jedna strana zamaže, otočíme a mimčo může slintat vesele dál, a do čistého. Designů má Cheeky Chompers na výběr opravdu hodně, holčičí, klučičí, neutrální. A všechny jsou parádní! Mě nadchl farmářský vzor, ale nakonec jsem zvolila variantu, která se pro holčičku hodí přece jen o trochu víc :-). Musím uznat, že ze začátku byl Neckerchew dárek spíš pro mě, Adélka mu přišla na chuť až později. Teď ho ale žužlá s o to větší vervou :-).

2bgAxjolTz2X9hVjxfcT7EjyFOSdJ-mQAPZOjc9XSv2hC-BPgokMlGf66TzzBnVIThIBVDgHrošík Chewy je pro Adélku ale přece jenom větší pecka! Toho zbožňuje od první chvíle! Kouše ho, morduje… je to takový její malý parťák. Myslím, že se jí na něm líbí to, že ho může díky dvěma kulatým otvorům hezky držet a hryzat :-). Hrošík je vyroben z přírodního latexu a má krásně jemný povrch, který úplně vybízí k pomuchlání :-). Při zmáčknutí vydává slabý pískot, což se Adélce taky líbí. Promyšlené je i odepínací poutko, díky kterému lze hrošíka připnout třeba ke kočárku, takže z vás nebude muset být vrchní sběrač. Kromě všech výše uvedených vlastností hrošíka musím pochválit i jeho vzhled. Dva velké přední zuby s mezerou z něj dělají strašného roztomilouše!

Komentáře