Dětská herna Koala Café

Před nějakou dobou jsme s Adélkou, mojí kamarádkou a její dcerou navštívily dětskou hernu Koala Café. Musím říct, že jsme byly příjemně překvapené. Velký vzdušný prostor plný atrakcí pro děti všech věkových skupin se spoustou stolečků pro posezení pro maminky a s pestrou nabídkou na baru (nealko, dobré kafe, dortíky, vafle, tousty, polévky, pizzy – i bezlepkové, čerstvé ovoce…).

koala cKoala bHerna se nachází v pražské Hostivaři v prostorách pravděpodobně nějaké staré tovární haly a je třeba smeknout před povedenou proměnou v herničku! Vkusně posprejované stěny, lampiony visící ze stropu, a hlavně perfektní vyžití pro děti. Jedna část je zaměřena na ty nejmenší děti. Tam je malá skluzavka, tunel a hlavně bazén s kuličkama do kterého vede další skluzavka 🙂 Další část je velká prolejzačka pro děti. Taková opičí dráha plná lezení nahoru a dolu, tunelů, skluzavek… I tam si Áďa přála jít, ač to ještě není pro její věkovou skupinu. Proto jsem jí následovala a musím říct, že s pětiměsíčním těhotenským bříškem to byl dobrý tělocvik 🙂 Pod touto obří prolejzačkou vede dráha pro „auta“ – odrážedla a velká šlapadla. Poslední část zaujímá domeček z velkých lego kostek.

Koala aMy jsem do herny dorazily ve dvě hodiny odpoledne, kdy tam byl ještě celkem klid a děti ve věku našich holek, tak od roku do zhruba tří let. To bylo fajn. Kolem čtvrté páte hodiny se herna začala plnit i staršími dětmi, školkového a školního věku, které tam dost řádily, takže jsme holky musely o trochu víc hlídat, aby neskončily třeba pod koly šlapacích autíček…

Vstupné je 150 Kč pro díte od 1 do 3 let a 250 Kč pro děti od 3 do 15 let. Více info najdete na webu Koala Café.

Komentáře