Nejen léto ve funkčním oblečení

Naše léto bylo hodně rozlítané. Mám pocit, že to bylo samé balení, vybalování a zase balení 🙂 . Jizerky, Českosaské Švýcarsko a naše premiéra ve čtyrech na táboře, Špindl, Rakousko a záverečný týden opět v Českosaském Švýcarsku. Mám pocit, že jsme se doma ani neohřáli. A to je dobře, protože léto je o zážitcích, trávení času s kamarády a poznávání nového. A taky o zmrzlině 🙂 . A my si toho všeho užili dosyta!

Troufám si tvrdit, že jsem díky neustálým přesunům v balení už odborník (jo, jako pan Pašík v Prasátku Pepině 😀 ) a některé kusy s námi strávily vlastně celé prázdniny. Třeba softshellové oblečení od Unuo, na které nedám dopustit.

Adélka i Domča mají oba komplet kalhot a bundičky, respektive pro Áďu jsem letos vzala slečnovský kabátek. Miluju na tomhle oblečení to, že dítě zahřeje, k tomu obstojně odolává dešti a větru, a přitom se dá zapakovat do malých balíčků, které s sebou taháme na všechny výlety od jara do podzimu.

Kalhoty mají vysoký pas, takže jsou zádíčka dětí pěkně v teple a taky jsou tím pádem de facto rostoucí a vydrží minimálně dvě sezóny 🙂 . A taky jsou podle mě nezničitelné, protože s oběma dětmi (Domík soupravu zdědil po Adélce) zažily i pobatolecí období, kdy bylo lecky snazší vydat na na průzkum okolí po čtyřech 🙂 .

Bundičky mají fortelný zip s chráničem brady. Pro bezpečnost nechybí reflexní prvky a pro samoobslužnost dětí třeba ve školce poutko. Velikosti má Unuo lomené a podle našich zkušeností odpovídá spíš většímu číslu.  Vše se dělá ve dvojím provedení – zatepleném fleecem a bez zateplení. My máme ozkoušené obě varianty a pokud bych si měla vybrat jen jednu, zvolila bych tu bez zateplení, protože obléknout vrstvu pod jde vždycky.

A co je moc důležité? Oblečení je pohodlné, takže se ho díky volnějším střihům nemusíte bát dát dětem na odrážedlo nebo kolo.

Sečteno podtrženo, prostě kvalitní práce (česká!), která navíc nestojí ranec. A ten prďácký design k tomu 🙂 !

Komentáře