Zdravý make-up vás zdraví

Zdravý make-up? Přijde vám tohle spojení nesmyslné stejně jako třeba zdravá kola nebo velký trpaslík? Nene, tohle není žádný nesmysl, ale kosmetický přípravek, díky kterému budete vypadat k světu a vaše pleť vám za to ještě ke všemu poděkuje.

Make up Fruit PigmentedDovolte mi, abych vám představila make-up Fruit Pigmented od značky 100% PURE. Ovocem pigmentovaný krycí make-up, po jehož nanesení si pleť přímo chrochtá blahem. Posuďte sami –  goji, acai, granátové jablko, maqui, hrozny a mangostan. Kdo by si takové dobroty nedal 🙂 Extrakty z ovoce mají anti-aging efekt a redukují známky stárnutí pleti. Kromě toho přirozeně obsahují minerální UV filtry, které pleti poskytují ochranu v úrovni SPF 20! Na léto ideální volba! Já si ho vlastně kvůli tomuto celkem vysokému ochrannému faktoru vybrala.

Make-up má lehkou texturu, krásně se roztírá a hezky voní. Pleť je po nanesení sjednocená, rozjasněná, sametová, a přes to všechno přirozená (žádná maska, jako to make-upy umí. Nebo spíš neumí?).

Make-up můžu s klidným srdcem doporučit a jsem ráda, že mám odškrtlou další položku, kde jsem z chemie přešla na zcela přírodní variantu 🙂

Komentáře