Vzpomínkový plakát s iniciály vašeho miminka od Tvoření na přání

Vybíráte zrovna dekoraci do dětského pokoje nebo přemýšlíte nad originálním a osobním dárkem pro kamarádku, které se právě narodilo miminko? Máme pro vás super tip na vzpomínkový plakát s iniciály vašeho miminka!
DNoDCDpSVUrSMvZBoLUdKsowEir4BCISJSTQj1XdKFpw6GUDANZfseW474JxxHuOzNAHmroMaminka roční Elenky, Kateřina, tráví svůj volný čas na mateřské výrobou plakátů, které vám budou připomínat narození vašeho drobečka. Kateřinu můžete oslovit na facebooku, kde ji najdete pod názvem „Tvoření na přání“, kde jsem na ni natrefila i já.

plakatVzpomínkový plakát obsahuje údaje o vašem miminku jako je jméno, datum, čas a místo narození, váhu při narození a délku. Na výběr máte z mnoha šablon, jak pro kluky, tak i pro holky. Na plakátu můžete mít různé kreslené postavičky nebo i fotku miminka, takže si určitě vybere každý. Když si plakát dáte do pěkného rámečku, rázem z něj vykouzlíte super dekoraci do dětského pokojíku :-). Až Matýska přestěhujeme do jeho vlastního pokojíku, bude tenhle plakátek určitě jedna z dekorací, které budou jeho království zdobit :-). Určitě vás taky zajímá, za kolik můžete takový plakát pořídit. Myslím, že budete mile překvapeni, protože cena je 50 Kč a pokud si necháte plakát i vytisknout a poslat domů, bude vás to stát necelých 150 Kč.
A protože soutěží není nikdo dost, budete si už brzy moct o jeden takový plakát zasoutěžit, tak bedlivě sledujte náš facebook, ať vám nic neunikne! Zatím si můžete přečíst, co nám o sobě a své práci Kateřina řekla!

Jste maminka?

Ano jsem také maminkou už teď roční dcerky.

Můžete nám trošku představit vaší tvorbu?

Moje tvorba vznikla za účelem vytvoření vzpomínky pro svou dcerku. Vytvořila jsem vzpomínkový plakátek pro dceru Elenku a začala jsem i pro další členy rozrůstající se naší rodiny. A právě v této chvíli mě začali napadat nové a nové varianty. Jen jsem se o ně podělila na facebooku a už mi každá maminka psala, jestli dělám na zakázku.

Co vás přivedlo k tomu začít své výrobky prodávat?

Maminky se mě ptali na cenu za vyhotovení. Já strašně dlouho nevěděla, jestli se do toho pouštět. A potom jsem se rozhodla, že to zkusím a jelikož jsem narazila na paní, která to dělala za 99,- tak jsem to dala za 50,-. Nejde mi o

Kde si mohou maminky koupit vaše výrobky?

Moje výrobky si mohou koupit na facebookové stránce Tvoření na přání

Máte v plánu do budoucna svoji tvorbu rozšířit třeba o nějaké další výrobky?

Nabídku jsem již rozšířila o:plakátky k 1. narozeninám, svatební plakáty, obrázkové plakáty za poplatek i zdarma. Ale určitě, když mě ještě něco napadne, tak zase rozšířím.

 

Nemáte v plánu založit třeba e-shop,ve kterém byste mohla plakáty prodávat?

E-shop zatím nemám v plánu zakládat, zatím jako e-shop funguje má facebooková stránka.

Kolik času denně strávíte výrobou plakátů? Jde to časově skloubit s péčí o vaši malou Elenku?

Ze začátku to byly celé dny, když byla Elenka ještě malinká, měla jsem více času, teď se snažím plakátek vytvořit v co nejkratší době, ale už je to složitější. Elenka vyžaduje více péče i více pozornosti.

Máte po mateřské v plánu se vrátit ke své původní profesi nebo zkusíte začít třeba s něčím novým? Třeba právě v oblasti grafiky?

Vůbec netuším, co bude po mateřské. Těžká to otázka.

Pochopila jsem správně, že maminky si od vás mohou nechat plakátek rovnou vytisknout nebo jim ho zasíláte elektronicky?

Ano, buď mohou využít elektronické zaslání na e-mail, kde je cena 50,-, a nebo poštou, tam už je s tiskem jeden plakátek 90,- na fotopapír tvrdý plus 56,- poštovné a balné.

Mohou se někde maminky podívat na možnosti různých vzorů?

Maminky se mohou na výrobu všech plakátků podívat na mé facebookové stránce: Tvoření na přání, kde si i vyberou, jaký se jim líbí.

Jak dlouho vám trvá jeden plakát vytvořit? Za jak dlouho po objednání ho můžu mít doma?

Vytvořit jeden plakátek trvá asi 1 den. Pro odeslání na e-mail vždy počkám až mi dorazí platba na účet a pak zasílám, většinou tedy na druhý den. S tiskem a poštou to trvá max 5 dní. Plakátek musím vytvořit, vytisknout, nechat uschnout a poté záleží, jak se dostanu na poštu. Zasílám doporučeně, takže doba 5dní je optimální.

Komentáře