Vtipné body jako dárek k narození miminka!

body-s-potiskem-new-baby-cela-maminka_16196_1Lámete si hlavu s originálním a vtipným dárkem pro novopečenou maminku? Hledáte pro svoje miminko zajímavý kousek oblečení kojenecke-celorozepinaci-body-koala-milk-cerne_19417_1třeba na focení prvních narozenin? Nebo prostě jen potřebujete svému prckovi doplnit šatník? 🙂 Pak se určitě mrkněte do eshopu www.kojenecke-obleceni.eu, kde můžete svoje děti vymódit doslova od hlavy až k patě 🙂

Základem šatníku každé malé parádnice a fešáka jsou určitě body. Pro miminka jsou moc příjemná, protože jim netáhne na záda a maminky zase ocení praktičnost při přebalování. V obchodě najdete klasická body (s dlouhým nebo krátkým rukávem) a tílka, ale i bodyčka s různými vtipnými potisky. Pro ty úplně nejmenší kojenecky-semiskovy-overal-koala-wow-sedy_19762_1miminka pak z vlastní zkušenosti doporučuji kupovat hlavně celorozepínací nebo zavinovací bodyčka, abyste se při každém oblékání a svlékání nemuseli bát, že miminku utrhnete hlavu 🙂 I ty v eshopu najdete, a to navíc s originálními vzory a potisky. Na nabídku kojeneckých body se můžete mrknout na eshopu.

Terezka dostala z eshopu body s nápisem „Máma + táta = JÁ“ 🙂 I když to zatím vypadá, že po mamince toho opět moc nezdědila… 🙂IMG_1317

Dalším praktickým kouskem oblečení pro malá miminka jsou pak různé overaly. Jsou jednoduché na oblékání i svlékání a miminku je v nich příjemně teplo. Můžete ho používat místo pyžámka, ale i jako denní oblečení.

V eshopu dále najdete i další oblečení jako třeba dupačky, polodupačky, legíny, mikiny, čepice…a celou řadu dalších nezbytností do výbavičky!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře