VOONO – přírodní maska na vlasy Hair od Gaurí

Přiznávám, že se péčí o vlasy nijak extra nezabývám. Jsem takový lempl 🙂 Umyju a je to. Žádné masky, kondicionéry, následně žádná tužidla, foukání… Masku od VOONO jsem vyzkoušela moc ráda a určitě se k ní budu ráda vracet, kór když se objeví nějaké obtíže, proti kterým je primárně určena. Tahle maska je totiž určena na vlasovou pokožku, kterou regeneruje a dopřává jí zasloužený detox. Kromě toho eliminuje šediny, podporuje růst vlasů, zabraňuje jejich vypadávání a posiluje vlasové vlákno.

voono 2Já jsem si masku aplikovala zatím celkem čtyřikrát a vždycky jsem po téhle zkrášlovací procedůře měla moc příjemný pocit. Vlasy byly takové odlehčené a zaznamenala jsem, že se mi opravdu méně mastily. Když jsem závodně tancovala a měli jsme během plesové sezóny každý večer vystoupení, trpěla jsem kvůli každodennímu česání a lakování na svědící pokožku hlavy a trochu i na lupy. To bych bývala zajásala, kdyby mi tuhle masku někdo doporučil. Speciální šampóny na lupy na mě tehdy vůbec nezabíraly… Proto, pokud vás trápí lupy, rychle se mastící vlasy nebo svědící pokožka hlavy, určitě masku vyzkoušejte!

voono 3Maska je jakožto směs bylinek dodávána v prášku a musíte si ji sami namíchat. Já ji míchala s teplou vodou (chci ale dle doporučení vyzkoušet i mix s arganovým olejem). Na vlasech se pak nechá nanesená minimálně půl hodinky (maximální doba je 2 hodiny). Následně se vlasy opláchnou. Tady bych dala jen malou vsuvku – při oplachování si dejte načas, nespěchejte. Po první aplikaci jsem masku opláchla jen tak hala bala a následující den ze mě padal suchý bylinný prášek, kdykoliv jsem si sáhla do vlasů 🙂

Masku můžete objednat přímo na stránkách značky VOONO.

Komentáře