Tipy na dárky pro holčičky Aneb Co dostala Adélka ke 2.narozeninám

Jak asi víte, Adélka i Matýsek oslavili v září svoje 2. narozeniny. A protože víme, jak je vymýšlení dárků náročný (do toho se celkem kvapem blíží Vánoce 🙂 ), tady je přehled dárků, které dostala Adélka k 2.narozeninám.

Kočárek pro panenky I´coo

Dárek kočárekKdyž jsem na internetu viděla tenhle kočárek, měla jsem hned jasno – ten bereme! Proč? Protože se v kočárku od značky I´coo vozila i Adélka. Né teda konkrétně v těhdle golfkách, ale i ty se prodávají v normální dětské velikosti. A to mě naprosto nadchlo. S opravdickým kočárkem jsme byli moc spokojení. Líbilo se nám na něj, že je takový bytelný, poctivý, prakticky nerozbitný. A říkala jsem si, že i jako hračka bude mít tyhle vlastnosti (zvlášť ta nerozbitnost by se hodila 😛 ) a nebude fórový. Velkou výhodou je velikost kočárku – je vyšší, což myslím, že je ideální, protože dítěti dýl vydrží.

Já ho kupovala na Mallu, ale najdete i v jiných prodejnách – odkaz zde 🙂

Panenka Baby Anabell Sophia

Dárek panenkaKe kočárku musela přijít samozřejmě i panenka. A protože doma už nějaké miminko panenku Adélka měla, vybrala jsem už větší panenku s vláskama, aby se mohla Áďa vyřádit coby kadeřnice 🙂 Panenka je krásná, má měkké tělíčko a hlavně hezký obličejík (jo, asi jsem magor, ale při výběru jsem viděla spoustu panenek. A jako některý ksichtíky se mi k dětský panence fakt nehodily).

Odkaz zde.

Dřevěný domeček pro panenky

Dárek domečekAdélka hodně ráda staví domečky z Lego Duplo. A tak mě napadlo, že bude mít radost z domečku pro panenky. Můj požadavek byl jasný – aby byl dřevěný. Nejsem úplný milovník plastových hraček (výjimku má Fisher Price 🙂 ). Pokukovala jsem po těch z Lidlu, ale nakonec zvítězil od značky EichHorn. Od lidláckých mě odradily kamarádky, které mi řekly, že se v nich dětským ručkám blbě manipuluje. K domečku je v ceně příslušenství – 2 postavičky a nábytek.

Opět jsem brala na Mall – odkaz zde 🙂

Zvířátka Schleich

Dárek SchleichZvířátka od značky Schleich jsem měla v merku už dlouho. Líbí se mi, jak jsou provedené. Vypadají jako opravdická zvířata. Ale uznávám, že cena je docela vysoká (cca 150,-/jedno zvířátko). Přijde mi, že je to super tip na menší dárky s tím, že se dají postupně dokupovat. Pro milovníky zvířátek jako je naše Adélka perfektní 🙂

Zvířátka Sylvanian Families

O Sylvanian Families jsem slyšela od kamarádky. Protože jsem už měla pořízený schleichovské zvířátka, rozhodla jsem si Sylvanian Families nechat jako nápad k dalším příležitostem. V koupi mě předběhla Adélčina teta, která jí koupila 2 veveřáky – školáky s baťůžkama.

Dárek StokkeRostoucí židlička Stokke Tripp Trapp

Ano, není nad praktické dárky 🙂 Ale ze židličky měla Adélka radost. Asi proto, že si sama vybrala barvu – jak jinak, než růžovou 🙂

Výbava malé kuchařky & kuchyňka

Dárek kuchyňkaPerfektní dárek, který byl překvapením i pro mě. Zástěra, rukavice, metlička a váleček tvoří skvělý doplněk dětské kuchyňky (tu jsme koupili už během prázdnin a já ji nevydržela schovávat až do narozenin 🙂 ) Kuchyňka je určitě skvělý tip na dárek. Já chtěla opět dřevěnou a vybrala jsem od značky Woody – konkrétně kuchyňský ostrov Wendy. Má mikrovlnku i troubu, takže dvíředosthned dvoje dvířka na otvírání a bouchání 🙂 . Kromě toho dost poliček, dřez a i menší výbavu  jako hrnce a pánvičku.

Odkaz zde 🙂

Kromě toho jsem měla ještě připravenou Albi tužku, ale při rozbalování jsem usoudila, že už je dárků až až… takže tužku dostala Adelinka až ex post.

Komentáře