Termolahev Pura – Non Toxic Certified!

Pura DomčaUž jsem si zvykla, že vybírat věci pro děti je pěknej oříšek.  Tahle „oříšková cesta“ začíná plenkama, pokračuje přes oblečení, boty a hračky a končí někde u kočárku a autosedačky. Každý chceme svému dítěti dopřát jen to nejlepší, ale v důsledku přehlcení informacemi na internetu, působením sociálních sítí a v neposlední řadě dobře míněnými radami jiných maminek (nejen!), jsme z toho nakonec jeleni. Já se rozhodla spoléhat na zdravý selský rozum, svojí intuici a taky se řídím heslem „všeho s mírou“, protože úplné extrémy podle mého nejsou dobré v žádném ohledu. No ale zpátky k tomu vybírání… Nezasvěcený člověk by neřekl, jaká věda je vybrat dětskou lahev. Teda lahev, která by podle těch a jiných zdrojů byla vyrobena z materiálů, které jsou úplně 100% bezpečné… A tak jsem začala hledat. A našla lahve značky Pura. V čem jsou tak výjimečné?

  • Jsou vyrobeny bez plastových částí – jako první na trhu! A jako jediné se pyští certifikátem Non Toxic Certified (který potvrzuje, že neobsahují  BPA, PVC, ftaláty, toxiny,… – a tím pádem tyhle škodlivé látky neuvolňují do pití)
  • Jsou termo – a opravdu jako termo fungují! Což není až tak obvyklé. Teplé nápoje udrží až 6hodin! Studené až 24!
  • Mají unikátní systém Baby Grows… Bottle evolves, díky kterému jde každá Pura lahev použít s jakýmkoliv Pura uzávěrem – dudlík, náústek, brčko nebo sportovní láhev. To vše v jedné lahvi, kterou nemusíte s věkem dítěte měnit – stačí pořídit nový uzávěr 🙂 (já jsem zvolila náústek, aby lahev mohly využívat obě děti)

To by bylo z obecných informací všechno. A teď pár našich poznatků z praxe:

  • Pura AdélkaNetečou! A to je věc, která není vůbec běžná. A každá maminka mi dá určitě za pravdu, jaká otrava tekoucí lahve jsou…
  • Znáte to, jak z lahve cítíte ovocný čaj ještě několik dnů potom, co jste ho v ní měli? Pura lahve takhle „nezasmrádnou“! Díky tomu, že jsou vyrobeny jen z nerez oceli a doplňky ze silikonu medicínské kvality, nenasáknou pachy a příchutě, jako lahve plastové.
  • Dětem se díky gumovému protiskluzovému obalu dobře drží!

Já jsem lahev pořídila v obchodě Outdoorbaby, který mě svojí nabídkou moc zaujal. Když jsem je poprosila, aby mi o sobě něco řekli, vystihli se jednak svým logem „Outdoorbaby… kde dobrodružství začíná“. A pak to shrnuli tak, že jsou prostě outdoor speciálka pro děti. Takže, jestli máte rádi kvalitní funkční oblečení, boty, vybavení do přírody, určitě navštivte eshop www.outdoorbaby.cz nebo se zajděte mrknout do kamenné prodejny na Praze 6 🙂

Komentáře