Šťastná mamka a rámeček na fotku z ultrazvuku

Dnes přináším tip pro:

  • ty, které chtějí originálním způsobem oznámit svůj požehnaný stav
  • ty, kdo si potrpí na stylové dekorace
  • kamarádky těhotných, které stále tápou s výběrem vánočního dárku.

Nejen výše uvedení budou nadšeni z rámečku na fotku z ultrazvuku z eshopu Šťastná mamka.

stastna mJak můžete vidět na přiložené fotce, na obrázku je maminka s těhotenstkým bříškem, ve kterém je prostor pro vaši fotku z ultrazvuku.  Asi každá maminka se na fotky z ultrazvuku svého miminka dívá jako na svatý obrázek, a často si je dáváme do různých rámečků, abychom se jimi mohly kochat. Samozřejmě nám pak nejsou příjemné otázky méně chápavých návštěv typu „Jéé, co ti to visí a stěně?“ I proto mi tenhle rámeček přijde jako skvělý nápad. Tady není šance na mýlku 🙂

Na výběr je z mnoha barevných variant rámečků – barvu můžete vybírat u postavy,  pozadí, i u rámečku. Vedle toho jsou k dispozici 3 alternativy postav maminek – s culíkem, s mikádem a s drdolem. Každá maminka se v nějaké postavě určitě najde 🙂

Prohlédnout a koupit rámeček můžete na eshopu stastnamamka.cz. Vedle rámečků můžete pořídit třeba šablonu na otisky dětských nožiček, hrnky… a více se dozvíte v rozhovoru 🙂

Kdo stojí za projektem Šťastná mamka?

Jsme dvě maminky na mateřské, Gabča a Martina, které se nerady nudí, a tak vymyslely Šťastnou mamku s jejími originálními, ručně dělanými výrobky. Naše produkty jsou vyráběny s láskou a pečujeme o ně jako o vlastní.

Kde se zrodil nápad začít tvořit vzpomínkové předměty a další věci pro děti a jejich rodiče? Co všechno vlastně ve vašem obchodě lidé najdou?

Při prvním velkém hlídání tatínků 🙂 Dcerám bylo 9 a 11 měsíců. Seděly jsme se sklenkou výborného růžového vína a říkaly si, že by bylo fajn mít své podnikání.
Naše pestrá nabídka zahrnuje kolekci designových obrázků, kde najdete rámeček na první fotku vašeho děťátka z ultrazvuku, po narození se jistě bude hodit šablona na otisky dětských nožiček. Takový seznam pravidel u babičky a dědy s nápaditým textem je úžasným dárkem pro prarodiče k jakékoli příležitosti. V případě, že se nemůžete rozhodnout jaké provedení a barevná kombinace našich obrázků udělá největší radost, tak je tou nejlepší volbou dárkový poukaz. Obdarovaný si vybere dle svého vkusu.
Záložka do knihy jistě potěší každého vášnivého čtenáře. Fotomagnetka zase krásně ozdobí vaši lednici či digestoř. Prostě nádherné dárky z vašich fotek.
Nezapomínáme myslet ani na naše ratolesti, pro které je tu na výběr Montessori hračka, a když poporostou a začnou jim vypadávat první zoubky, tak se jistě bude hodit polštářek ve tvaru zoubku, kam se vypadlý zoubek před spaním uloží a zoubková víla ho v noci promění za nějaký dárek, minci či pamlsek.
Řešíte z jakého hrnku si vychutnáte lahodnou každodenní kávu či čaj? Naše hrnky toto dilema vyřeší za vás.

Dá se říct, jakou věc si u vás zákazníci kupují nejčastěji?

Nedá 🙂 Začínaly jsme s kolekcí designových obrázků a postupně nabídku rozšiřujeme.

A máte vy mezi svými produkty nějakého oblíbence 🙂?

Trochu nás mrzí, že jsme nemohly začít s našimi otisky u našich dcer a trápily se s 3D odlitky, ale jinak jsou to všechno naše děti a mezi nimi se rozdíl nedělá 🙂

Kde všude si mohou zákazníci vaše věci koupit? Víme o eshopu a facebookové stránce (tam dám prokliky), jsou vaše produkty k vidění i v nějakém kamenném obchodě?

Projekt Šťastná mamka je poměrně mladý, a tak jsme se zatím nedostaly ke spolupráci s kamennými obchody. Jakékoliv spolupráci se nebráníme 🙂 Pravidelně se objevujeme na trzích v “Plechárně” na Černém Mostě. Další trh na Plechárně je spojen s Mikulášskou besídkou 5.12., kde se na vás budeme moc těšit.

Šťastná mamka je krásný název. Jak velkou práci dalo ho vymyslet?

Velkou 🙂 Daly jsme dohromady pár slovních spojení a začaly pro ně hledat volnou doménu. Ten správný název nakonec přišel od našeho úžasného grafika Bludixe. Díky Fando.

 

Komentáře