Spací pytel Natulino – recenze čtenářek blogu :-)

A máme tu první recenzi, na které jste se podílely vy – čtenářky našeho blogu 🙂 Díky Mamaplace.cz měla jedna z vás možnost otestovat spací pytel Natulino. A myslím, že se spacáčkem zavládla spokojenost – stejně jako u nás.

Nejdřív jsme Adama dávali do zavinovačky a když povyrostl a již se tam nevešel, přikryli jsme ho párkrát dekou a pak radši přesedlali na spací pytle. Brzy jsme přišli na to, že spací pytlíky mají mnoho výhod. Dítě se jednak neodkope zpod peřiny, nehrozí, že si přetáhne deku přes hlavu a když ho přemisťuji v noci na kojení nebo přebalování, je pořád v teple. Malé velikosti pytlíku jsme měli zděděné a tak jsem se výběrem nemusela zabývat. V půlroce jsem se už musela po nějakém větším poohlédnout a nakonec jsem vybrala dvouvrstvý spací pytel Natulino BabyComfort.

Již podle nádherného balení poznáte, že se jedná o luxusní produkt. Pytlík je bavlněný a je na dotek velmi příjemný a jemný. U nohou je dostatečně široký, takže se může dítko libovolně rozvalit. Kromě toho, že je krásně barevný (a barevných variant k výběru je mnoho), oceňuji zejména to, jak je prakticky vymyšlený. Zapínání na zip mě ušetřilo nekonečného cvakání cvočků, kdy na konci zjistím, že jsem o jeden posunutá… 🙂 Zároveň je to velice komfortní při přebalování. Používáme látkové pleny, takže pravidelně přebalujeme alespoň jednou za noc a je skvělé, že lze pytlík jednoduše a rychle rozepnout a zapnout a zároveň ale může dítě zůstat hezky v teple, protože se rozepíná od nohou. Takový malý detail a jak velký rozdíl udělá!

Spací pytle Natulino mohu tak jedině doporučit. Adam v něm usíná moc rád, takže si to usínání během noci většinou tak čtyřikrát zopakuje 🙂 . Já nemusím řešit, jestli mu není zima a další jednoznačné plus pytlíku je, že v něm vypadá jako strašně roztomilá noční víla. 🙂

Komentáře