Rtěnku i zdravíčko – vše zastanu, holčičko!

Možná už jsem na sebe vyslepičila, že jsem trochu blázen do rtěnek, lesků a různých patlátek na pusu. Nevím, kdy to začalo, ale když jdu do drogerky, musím kolem regálů s balzámama na rty chodit se zavřenýma očima… A stejně to občas nevyjde a odcházím s (ne)pořízenou 🙂

100purePřed Vánocemi se mi do ruky dostala úplná pecka! Pohlazení pro rty – a pozor – i pro tvář. Multifunkční tyčinka na tváře a rty od značky 100% Pure se dá používat jako tónovací balzám na rty a jako krémová tvářenka zároveň! Když jsem tyčinku na eshopu Krásná každý den zmerčila, měla jsem hned jasno – to musím mít! A bylo to dobré rozhodnutí. Jako lehce barvící rtěnka slouží tyčinka dokonale. Barva je decentní (sáhla jsem po odstínu Pink Grapefruit Glow), příjemná na denní nošení a díky 100% přírodnímu složení o rty perfektně pečuje. Po nanesení jsou krásně hydratované, vyživené a ještě ke všemu smyslně zvýrazněné 🙂 (Když si to čtu zpětně, zní to jako šílená reklamní fráze – ještě bych mohla z kabelky vytáhnout 5litrový prací prášek a bylo by to přesné 🙂 Ale tenhle na první mini produkt si pochvalu opravdu zaslouží). Tyčku můžete aplikovat i na tváře, a perfektně sladěné líčení je na světě během pár vteřin! Tady bych přidala ještě malou poznámku k používání tvářenky. Když jsem se začínala jako puberťačka líčit, dostala jsem radu, které se držím a pod kterou bych se podepsala – tvářenka je základ líčení. Ne vždycky je čas napatlat se podle svých představ, ale díky tvářence člověk vypadá svěže a zdravě… ne nadarmo je synonymem tvářenky ono „zdravíčko“ 🙂

100pure 3Jak už jsem psala, tyčinka je 100% přírodního složení. Barvu dodávají pigmenty z ovoce a zeleniny, které navíc obsahují anti-aging vitamíny a antioxidanty chránící pokožku před stárnutím. Potřebnou výživu dodává kakaové a bambucké máslo.

Poslední věc, která je mi na tyčince sympatická a kterou proto musím vypíchnout, je její praktické balení a jednoduchá aplikace. Ideální je i na nošení v kabelce, protože se (na rozdíl od sypkých tvářenek) nerozsype.

Kromě mnou zvolené výraznější růžovky Pink Grapefruit Glow seženete tuhle 2v1 tyčku i v jasně červené, meruňkové, světle růžové nebo švestkově-červené barvě.

Komentáře