Rozhovor s Českou Miss 2011 Jitkou Nováčkovou

Dnešní článek je naprostá bomba! Rozhovor nám totiž poskytla Česká Miss 2011, modelka, influencerka, youtuberka a hlavně krásná a moc sympatická holka Jitka Nováčková. My jí za to moc děkujeme a přejeme mnoho úspěchů jak v osobní, tak v pracovní rovině! A vám přejeme hezké čtení 🙂

Jitko, předně ti moc děkujeme, žes kývla  na rozhovor s naším blogem. Protože jsme blog zaměřený primárně na mamči, bude moje první otázka směřovat právě k tvojí mamince. Jak vzala to, že ses přihlásila do Miss, kterou jsi následně vyhrála a tím asi v docela brzkém věku vylítla z rodinného hnízda?

Já děkuju! Líbí se mi, že je váš blog autentický a je vidět, že vás to baví. To je hlavní. A k tvé otázce – mamka mi drží palce při každém mém rozhodnutí a nechává mě, abych si sama zvolila cestu. Už od mala a to na ní nejvíc obdivuji. Vždycky chce jen slyšet a vidět, jestli jsem šťastná. A když jsem, je šťastná se mnou.

I druhá otázka bude taková maminkovská. Tvoje nejlepší kamarádka má teď čerstvě miminko. Dělá to s tebou něco, nebo u té „tetičkovské“ role ještě nějakou dobu radši vydržíš?

Ha ha, to na to jdeš zhurta! O potomcích, svatbě ani dalších krocích jsme se s přítelem ještě konkrétně nebavili. On chce nejprve dokončit kariéru, takže máme spoustu času. Samozřejmě mám mateřské pudy, ale zárověň na vlastní oči vidím, jaká je to oběť. A o to víc si vážím maminky svojí.

 A teď k tvé práci. Spousta lidí si totiž pod profesí modelky představí leháro, nohy nahoře, sem tam nějaké focení nebo přehlídku a spoustu peněz. Je to tak?

Přesně tak to je! (smích) Dělám si legraci, ani zdaleka. Mám za sebou 12 let v bussinesu a až poslední tři roky můžu říct, že jsem spokojená se svou kariérou. I s příjmy. V tuhle chvíli se nemůžu stěžovat a jsem vděčná, šťastná, všechno najednou je tak, jak má být. Mé okolí ale ví, že jsem si to oddřela. Dva roky v Německu, bez přátel, práce včetně přelítávání skoro 16h denně. Neuvěřitelná zkušenost, vděk a získaní přátelé a kontakty. Nyní si dávám od modelingu pauzu a plně jsem se ponořila do práce youtuberky, influencerky.

K tvojí profesi patří cestování. Všude čteme, že kdo chce být fit, musí dodržovat určitý režim – jídelní i cvičební. Jak tohle zvládáš? A vůbec, jak vypadá takový modelkovský jídelníček? Dáš si někdy třeba svíčkovou se šesti 🙂 ?

Je to těžké. Cestuji už několik let a tělo tím trpí. Zároveň miluji jídlo, sladké, slané. Takže bojuji, jak to jde, nemám nic zadarmo. Ale právě proto jsem teď šťastná, že mohu jako youtuberka vypnout a míry neřešit.

A na závěr – vím o tobě, že tvůj přítel je Fin, fotbalista a žije v Dánsku. Jaký je život se sportovcem cizincem?

Obojí má svá specifika a je to pro mě úplně nová zkušenost. Učíme se navzájem. Já už vím, že den před zápasem je Tim hodně soustřěděný a den po prohraném zápasu je doma ticho. On zase ví, že je třeba, abychom si denně volali, když spolu nemůžeme být osobně a že když mi zavolá agentura s nepříjemnou zprávou, jsem ticho já. Jsme silné osobnosti s vlastním názorem, ale snažíme se vycházet vstříc.
Děkuji za rozhovor! A přeji spoustu spokojených maminek-čtenářek!

 

Komentáře