Přírodní šampón ATTITUDE Super leaves s detoxikačním účinkem

Ne nadarmo se říká, že vlasy jsou koruna každé ženy! Tohle moudro mi vštěpovala už moje babička 🙂 Zaslouží si tedy náležitou péči!

Už jste si určitě všimli, že jsme si s Léňou moc oblíbily výrobky od ATTITUDE. To, že vyrábí různé čisticí prostředky a dětskou kosmetiku, pro vás tak asi nebude žádné velké překvapení, ale věděli jste, že mají i velký výběr tělové a vlasové kosmetiky?

Mám vlasy husté a pevné, ale vždycky mě trápilo, že se mi celkem hodně mastily. Když jsem chodila do práce a nechtěla jsem je nosit  sepnuté v culíku, myla jsem si je každý den. Pak následovalo fénování a nakonec i žehlení. Mateřství se na mých vlasech taky dost podepsalo. Během těhotenství a hlavně kojení mi vlasy začaly dost padat.  Všimla jsem si toho, až když mi kolem čela začaly zuřivě dorůstat a všude trčely. Občas vypadaly taky unaveně. Na druhou stranu se mi přestaly třepit konečky z neustálého žehlení a  protože už nemám čas na každodenní vlasový styling, tak se mi přestaly i tolik mastit 🙂

Abych i svým vlasům dopřála trochu přírodní péče, vybrala jsem si šampón ATTITUDE  z řady Super leaves s detoxikačním účinkem. Vzhledem k typu mých vlasů jsem sáhla po tom, který je určený na normální až mastné vlasy. Hned po otevření na mě dýchla krásná a svěží vůně (hlavně okurky), což mám u šampónů moc ráda. Hlavně když vůně ve vlasech nějakou tu chvíli vydrží 🙂 Šampón má gelovou konzistenci a průhlednou barvu. Možná bych ocenila, když by byl  trošku hustší, ale zvykla jsem si na to a rozhodně se nebojte, že by byl vodový 🙂 Šampón hezky pění a z vlasů se dobře vymývá.  Po vysušení jsou vlasy hebké, lehké, ale zároveň nepoletují. Problém jsem neměla ani  s rozčesáváním (kondicionér používám jen na konečky).

Jak jsem už nakousla, tak šampón je z řady Super leaves  a obsahuje výtažky z listů potočnice a lichořeřišnice, které mají skvělé regenerační schopnosti a obsahují taky velké množství minerálů, vitamínů a růstových faktorů. Kromě výtažků z potočnice a lichořešnice obsahuje taky výtažky ze semen moringy, které  navíc obsahují  ještě velké množství proteinů.  Aktivní složka těchto semen zamezuje vstřebávání škodlivin z ovzduší a dalších vnějších vlivů, detoxikuje vlasy a vlasovou pokožku. Šampón je dále obohacen o listy citronovníku a čajovníku. Čajovník díky vysoké koncentraci antioxidantů zpomaluje stárnutí vlasů a vlasové pokožky a pomáhá chránit vlasy před každodenním okysličováním. Citrusové listy mají silné čistící schopnosti a dodají vlasům pěkný lesk.

Šampón stojí 289,-Kč, což se vám možná bude zdát na první pohled hodně, ale balení je opravud hodně velké (473ml), takže cena vlastně zas tak vysoká není 🙂

Šampón, stejně jako další produkty od ATTITUDE, koupíte v eshopu www.babystart.cz.

 

 

 

 

Komentáře