Přikrývka, šátek na kojení, kousátko nebo zavinovačka v 1? Ano, to je multifunkční dečka Cheeky Chompers

Nevím, jak u vás, ale u mě s dětmi stouply na ceně věci, které jsou multifunkční. Díky nim s sebou nemusím tahat tolik věcí (kterých je i tak až až 🙂 ) Proto jsem si oblíbila značku Cheeky Chompers, která je přeborníkem v multifunkčních produktech. A tak mi dovolte, abych vám představila multifunkční dečku. Je vyrobená ze 100% přírodního mušelínu, který se vyznačuje svou prodyšností a tím, že je vysoce absorbční. I proto je dečka ideální volbou na léto. Své uplatnění najde ale i přes zimu, protože má hned několik způsobů využití. My ji používáme takto:

Cheeky mušelín dečkaJako přikrývku do kočárku, autosedačky nebo postýlky

V horkých letních dnech obyčejně stačí, když je miminko přikryté tenkou vrstvou. Aby mu nebylo vedro, ale přesto přes sebe něco mělo. A to přesně splňuje tahle dečka. Díky kroužkům se dá navíc připevnit, takže ji nemusíte lovit pořád ze země 🙂

Cheeky mušelín při kojeníJako šátek na kojení

Dečka poskytuje dostatečné soukromí mamince i miminku při kojení. Díky kroužkům se dá navíc zapnout za zády, takže nesklouzne z ramen a dítě jí ručičkou neshodí 🙂 Protože je mušelín krásně prodyšný a lehký, nehrozí, že by se miminko pod šátkem přehřálo, a to ani v těch nejteplejších dnech (a že jich letos bylo!). Za mě je to rozhodně elegantnější řešení než při využití běžné plenky.

Cheeky mušelín kousátkoKroužky fungují jako kousátko

Kroužky jsou gumové a mají na sobě různé vroubky (jeden je dokonce v designu klasického chomperáckého hrošíka), takže pro masáž rostoucích zoubků a nateklých dásniček ideální. Navíc se díky tvaru miminku krásně drží!

Všechy tři způsoby použití máme ozkoušené a dečka je u nás téměř v každodenním provozu. Kromě toho se dá využít i jako:

Zavinovačka

Cheeky mušelín kroužkyMiminka, která jsou ráda „svázána“ určitě ocení, že je dečka lehoučká. Naše děti preferují svobodu pohybu, takže u nás místo zavinovačky používáme jen deky a na noc spací pytle.

Sluneční clona

Protože je dečka lehoučká, nemusíte se bát ji využít ani jako sluneční clonu. Paprskům zabrání, aniž by v kočárku způsobovala dusno.

Dečka na odříhnutí

Pro maminky blinkajících miminek perfektní pomocník, protože se dá díky zmíněným kroužkům zapnout a není nutné řešit, že plenka/dečka spadne kvůli neposedným ručkám mimča z ramen dolu 🙂

Adélka je velký koumák a vymyslela ještě další způsoby, jak dečku využít. V jejích ručkách se deka proměnila v šatičky (opět díky kroužkům) a ručník/přehoz po koupání 🙂

No a jak už to u věcí od Cheeky Chompers bývá, dečky jsou provedeny v krásném designu! Na výběr jsou hned 4 varianty 🙂 Za sebe mohu jen a jen doporučit. Je to super praktická věc, kterou s sebou díky skladnosti můžete tahat pořád s sebou, v tašce zabere opravdu minimum místa.

Komentáře