Příběh opičky s šustícíma ušima

Baví mě poznávat nové lidi. A když jsou aktivní a inspirativní, je ta radost z poznání ještě větší.

IMG_8556.PNGA přesně takový pocit jsem měla u Olívie, maminky malé Tamarky, která po nástupu na mateřskou dovolenou zjistila, že se doma nudí. Tak zašla do knihkupectví do oddělení „hobby“, kde ji zaujala knížka o šití hraček. A ačkoliv byla do té doby šitím nepolíbená, knížku si odnesla domů. Od manžela si k Vánocům přála šicí stroj. Předtím ho však upozornila, že neví, jestli jí to půjde.

Je vidět, že v knihkupectví měla šťastnou ruku, protože jí šití jde přímo skvěle a vytváří krásné věci. Začlo to opičkou pro dceru, kterou došívala večer před porodem. Opička je krásná originální hračka, do které se musí snad každý zamilovat.  S roztomilou postavou „samá ruka samá noha“, kdy jsou ručičky a nožičky na koncích zakroucené, se opička dá zavěsit třeba na dětskou postýlku nebo kočárek.

IMG_8554.PNGKdyž měla Oli opičky zmáklé, začala experimentovat a vyrábět další hračky a věci. Za nějaký čas se tak k opičce přidala panenka, panda, velryba, hnízdečka pro miminka… Tady musím poznamenat, že tohle všecho Olí zvládá ve volných chvílích – tedy když malá Tamarka spinká :-).

Kromě samotného tvoření Olí vymýšlí, jak své výtvory posunout ještě dál – aby opička zaujala i nejmenší děti, začala dělat šustící ouška a dovnitř opičky dávat „hrkátko“. A tím to nekončí! Když jsem s Olí mluvila, měla v hlavě spoustu dalších nápadů, jak své výrobky vylepšit, aby dělaly našim drobečkům co největší radost :-).

Na příběhu Olívie a její značky Moli.handmade je vidět, že se člověk nemá bát jít a zkusit nové věci. Oli k tomuto kroku využila mateřskou dovolenou a dostala se tak k činnosti, kterou nikdy předtím nedělala. A šití se stalo její vášní! Což je ostatně vidět na jejích výrobcích, které si můžete prohlédnout a objednat na Instagramu Moli.handmade.

Komentáře