Pod make-up báze a pleti je blaze

baze tanecAčkoliv jsem dlouhá léta závodně tancovala a téměř každý víkend se víc než výrazně líčila (pro toho, kdo se chce pobavit, přikládám foto 🙂 , podkladovou bázi pod make-up jsem si pořídila poprvé.

Obecně mají báze za úkol pleť sjednotit a připravit na nanesení make-upu. Já si vybrala tu na mastnou pleť od značky Couleur Caramel, která kromě výše uvedeného hlídá, aby se na pleti neobjevil mastný film. Po prvním nanesení mě nejvíc zaujala krémová konzistence báze, díky které byla pleť na omak během několika vteřin doslova jako samet. Vedle hebkosti jsem zaregistrovala i to, že pleť byla hlavně na čele viditelně zmatněná. Po dlouhodobějším používání musím ocenit i to, že se na obličej ošetřený bází snadněji nanáší a roztírá make-up, který zároveň vydrží bezchybný delší dobu (jako by make-up k obličeji díky bázi lépe přilnul).

baze 1Báze je výjimečná svým 100% přírodním složením. Jejími hlavními složkami jsou pupalkový olej, který je zdrojem omega-6 nenasycených mastných kyselin, jojobový olej, který má přirozený ochranný UV filtr, vyhlazuje drobné vrásky, regeneruje, hydratuje a působí hojivě a lněný olej s regeneračními účinky.

Koupit můžete od Krásná každý den 🙂

Komentáře