Plenkovníky a obaly na očkovací průkazy od paní Miroslavy z Fleru

Na výrobky od paní Miroslavy jsem narazila při brouzdání na Fleru (raději vás už na začátku upozorňuju, že tenhle server je fakt mor, protože na něm najdete nepřeberné množství krásných věciček a všechny je prostě budete potřebovat! :-).

Mám ráda autorské a originální věci, u kterých vím, kdo je vyrobil a že je vyrobil s láskou a to výrobky od paní Miroslavy, která na fler.cz vystupuje pod přezdívkou myrosenka1, dokonale splňují. Do jejího virtuálního obchůdku jsme zavítala, protože mě zaujaly krásné vzory látek, se kterými pracuje a taky mi nedala zvědavost, protože na něco jako plenkovník jsem narazila vůbec poprvé. Mimochodem jeden krásný plenkovník z dílny paní Miroslavy se nám pro vás podařilo získat do soutěže, tak určitě čtěte dále, ať se dozvíte víc a těšte se na soutěž! 🙂

xqBTLvCOr59A4HTi9dV7VNBavEyIRyH1Tni_4_jEquMhaCRoGiGf9c9iUaRbbt2w1nppvEANám s Léňou padly do oka obaly na očkovací průkazy, protože i na očkování se dá přeci chodit stylově a vesele :-). Já si pro Matěje vybrala klučičí vzor v mentolovo – šedivém odstínu s liškami a Léňa pro Adélku růžovo-zelený s ježečky. Obaly mají velikost A6 (cca. 17×12 cm), takže se do nich v pohodě vejde očkovací průkaz a další nezbytnosti k lékaři (objednávací kartičky, vizitky) a uvnitř obalu najdete taky super kapsičku třeba na kartičku pojišťovny. Obal, který si vybrala Léňa, má ještě fajn zapínání na patentku, takže máte jistotu, že nikdy nic nevytratíte :-). Když se mrknete na profil paní Miroslavy, najdete tam obrovský množství krásných vzorů jak pro holky, tak i pro kluky :-). Prostě budete mít určitě z čeho vybírat! Jinak klobouk dolů před šicím uměním paní Miroslavy, protože obaly jsou opravdu moc hezky a precizně ušité.

zOPzyGPXbQ62ZLK-eK_d6gpw0uqkBZz8wCIo4oPrTWHKnUmcQBt5W6V4r0IxhDtOjJDHWnoUrčitě vás taky zajímá, o co vlastně budeme soutěžit :-). Plenkovník je super pomůcka, která vás může doprovázet na procházkách a při cestování s miminkem. Uvnitř plenkovníku jsou tři kapsy. Jedna na vlhčené ubrousky s praktickým otvorem pro vytahování ubrousků. Do druhé se vejde několik plenek nebo podložka na přebalování. Do vrchní kapsy můžete ukrýt třeba krém na opruzeniny. Plenkovník má taky moc šikovný poutko, za který se dá připevnit třeba ke kočárku. Velikost plenkovníku je cca. 28 ×19 cm. Tak se těšte a nezapomeňte soutěžit!

Když se s paní Miroslavou domluvíte, určitě vám moc ráda ušije obal na očkovací průkaz a plenkovník nebo jiné věcičky ze stejného materiálu, abyste byli dokonale sladění :-).

zxeQYg5Wlkyk7NKbA-Y3gGwOCIDTLVhw7HJQkEMKeT-iDnI9rv0joYOWBdgPopHkqq4d8BQPaní Miroslava byla taky moc hodná, a byť je to vytížená maminka a čeština není její rodný jazyk, poskytla nám rozhovor, abyste se toho o ní trošku dozvěděli a třeba navštívili její flérový obchůdek :-). Určitě se tedy mrkněte na jeden z jejích profilů (respektive na oboa dva :-)) myrosenka1 nebo myrosenka a udělejte si radost něčím hezkým pro sebe nebo své miminko!

Jste maminka?

Jsem maminka, mám tříletou dcerku.

Můžete nám trošku představit vaší tvorbu? Co všechno si od vás mohou maminky vlastně koupit a kde?

Na fleru mám založené dva profily. Na jednom nabízím plenkovníčky, obaly na očkovací průkazky, nepropustné přebalovací podložky, nahřívací pohankové polštářky. Na druhém peněženky, kapsičky atd.

Proč jste se rozhodla vyrábět zrovna věci pro děti? Co vás inspirovalo?

Inspirace přišla, když se mi narodila dcerka, ušila jsem jí povlečení do postýlky a tím to začalo.

Ve svém profilu na fler.cz uvádíte, že jste se tvoření věnovala už od malička. Co všechno umíte?

Náušnice, náramky, saténové čelenky, sponečky . Chvilku jsem se věnovala i floristice. Nejvíc mě baví šít hračky.

Co vás přimělo založit si profil na fler.cz a začít své výrobky prodávat?

O fleru mi řekla kamarádka. V tu dobu jsem vyráběla náušnice a tak jsem si založila profil, vložila zboží, ale dlouho se nic nedělo, trvalo mi asi čtyři roky, než jsem prodala svůj první výrobek, byla to dlouhá cesta.

Jaké máte do budoucna tvůrčí záměry? Plánujete si třeba založit eshop?

Určitě bych chtěla vlastní eshop, ale nejsem v tom stadiu, aby mě to uživilo, nápadů mám hodně, ale málo času na realizace.

Mohou se na vás maminky obrátit třeba i s tím, že chtějí vyrobit něco konkrétního, co nemáte v nabídce?

Ano, mohou, tak vzniká většina mého zboží. Známa po mě chtěla ušít plenkovník a zkusila jsem jich pár ušít na prodej, do týdne jsem je prodala.

Už brzy si budou moct maminky, které nás sledují, zasoutěžit o plenkovník, který jste nám darovala do soutěže. K čemu je vlastně takový plenkovník užitečný?

Vnitřek plenkovníku obsahuje tři kapsy, jedna na vlhčené ubrousky s praktickým otvorem pro snadnou manipulaci a vyjímání ubrousků. Do druhé se vejde několik plenek nebo podložka na přebalování. Vrchní kapsa je na krém na opruzeniny, nebo jinou mast, Za poutko se dá buď připevnit náhradní dudlík, nebo celý plenkovník např. ke kočárku.

Ideální na cesty, do kočárku, do auta. Je super pomůcka při cestování s miminkem.

Kolik času denně trávíte šitím? Baví vás to? Šijete i pro své nejbližší nebo pro sebe?

Šiji každý den, každou volnou chvilku. Od ledna jsem šla do práce, a tak mi moc času na šití nezbývá, ale i tak šiji minimálně 3 hodiny denně. Nejvíc šiji pro dcerku, je to krásny pocit když jí obléknu do oblečení, které vyrobím svýma rukama.

ldzprkzvojstyf-bCo si od Vás maminky nejčastěji kupují?

Nejčastěji se prodávají plenkovníky a peněženky (pozn. peněženky, můžete koupit na profilu myrosenka).

Komentáře