Personifikované náramky Baby Bear

Protože je potřeba, aby maminky myslely občas i na sebe a udělaly si něčím radost, máme pro vás tip na originální náramky Baby Bear.

18921657_1510921258966134_900179613617934812_nJá jsem trochu taková straka :-). Mám ráda šperky. Jak by řekl čertík z Princezny ze mlejna „Žádnou krasavici neurazí šperk třpytivej.“ V tom mu dáme všechny snad za pravdu :-). A proto jsem byla moc ráda, když nám s Lenčou dorazily krásný náramky od Náramky Baby Bear, které jsou originální tvorbou další šikovné maminky Petry. Mně osobně se moc líbí, že si na náramek můžete nechat dát monogram svého děťátka, manžela, psa nebo všech dohromady :-). Samozřejmě není ale problém, aby vám Petra udělala náramek bez monogramu, třeba jen pěkně letní korálkový s včelkama :-).

19989505_1557573760967550_5493463305302686237_nNáramky Baby Bear si můžete objednávat na Facebooku, stačí rozkliknout tento odkaz :-). A co je skvělá zpráva? Už brzy se můžete těšit na soutěž o jeden personifikovaný náramek s monogramem dle vlastního zadání! Sledujte náš Fb :-). A další skvělá zpráva je, že nám Petra odpověděla na pár otázek, abyste se nejen o jejím tvoření dozvěděli víc. Hezké čtení :-).

Jste maminka, jak staré jsou vaše děti?

Můj syn Davídek bude mít 3 měsíce.

Kdy jste se rozhodla začít tvořit šperky pod názvem Náramky Baby Bear?

Náramky jsem začala tvořit asi v 6. měsíci těhotenství. Svůj první náramek jsem tedy udělala letos v únoru pouze pro sebe. Pak jsem si vyrobila  několik dalších kousků, které se zalíbily i ostatním a putovali tak dál na zápěstí především mých kamarádek. Protože jsem byla v jiném stavu tak jsem dala náramkům pracovní název Baby Bear, což znamená medvídě.

Co vás přivedlo na myšlenku začít tvořit šperky? A vzniklo to až na mateřské, nebo jste se šperky pracovala i před dětmi?

Během těhotentví jsem měla potřebu neustále něco tvořit a dělat. Asi od 4. měsíce jsem byla doslova hyperaktivní a to ikdyž jsem měla velký problém se zády. V tomto období jsem zatoužila po nyní velmi moderním personifikovaném náramku s monogramem našeho očekávaného syna. Neměla jsem však potřebu za tento módní doplněk zbytečně utrácet a tak jsem si vytvořila vlastní a za cenu dostupnou každé mamince.

Je Baby Bear i Vaším koníčkem?

Baby Bear je hlavně mým koníčkem a mám radost, že se náramky líbí. Jedná se o takovou příležitostnou aktivitu, kterou nedělám na kšeft, ale pro radost svou i ostatních maminek.

Máte krásné věci, kde čerpáte inspiraci?

Inspiraci čerpám asi z věcí kolem sebe. Náramky, ale předem nenavrhuji. Chytnu šňůrku a to jak bude náramek vypadat řeším až během výrobního procesu :-), takže se jedná o nahodilý design. Mám také občas problém udělat více totožných náramků. Vlastně mě asi nejvíce baví to vymýšlení nového.

Jste zpravidla první, kdo novou kolekci šperků ozkouší?

V podstatě každý náramek dělám pro sebe. Pokud mi někdo napíše, že by na náramku chtěl to a to, tak se samozřejmě snažím vyhovět, ale i přesto jej dělám tak jako by měl být můj.

19748694_1551468838244709_5173724888845893847_nKdybyste si měla vybrat jeden šperk, který jste vytvořila, který by to byla a proč?

Velmi se mi líbí náramek na stříbrné šňůrce, vlastně gumičce. Je jemný a praktický. Náramek se uváže na suk a poté se jen přetahuje přes zápěstí. Hodí se jak ke sportovnímu oblečení tak si jej klidně můžete vzít někde do společnosti. Ta gumička totiž vypadá jako jemný řetízek.

A na závěr – jak vznikl název Baby Bear :-)?

Název Baby Bear vznikl tak, že jsem na náramky začala přidělávat přívěšek medvídka. Také na sáčky, do kterých náramky dávám přilepuji malého medvídka. Měla jsem v těhotentví takové medvídkové období a už mi to zůstalo. Navíc náramky jsou především pro maminky a podle mě se malý medvídek k dětem a maminkám hodí :-).

Komentáře