Oboustranný klip ke kočárku

klip3Vychytávek, které usnadní život maminkám, není nikdy dost! Proto jsem ráda, že jsme byly s Adélkou osloveny, abychom jednu takovou žhavou novinku ze světa vychytávek ozkoušely :-). Jedná se o oboustranný klip, díky kterému ke kočárku hravě připevníte třeba usínáčka, jinou oblíbenou hračku, případně před vyhozením z kočárku zabezpečíte deku 🙂

Za mě se jedná o moc fajn věc! Díky pestrobarevným různě velikým korálkům slouží už sám klipík pro dítě jako hračka, takže je to takové 2v1 (možná 3v1?) – užitečná věc, hračka a samozřejmě i stylový doplněk 🙂

Petra, maminka, která tvoří pod názvem Náramky Baby Bear a která s tímto klipem přišla, nám k němu podala pár základních informací.

* Oboustranný klip na kočárek je užitečná vychytávka, která slouží k přichycení oblíbené hračky, usínáčka nebo dečky ke kočárku. Klip lze připnout v zimě také k fusaku nebo třeba darovat jako pozornost kamarádce k narození miminka. Ke klipu je možné vyrobit i náramek pro maminku ve stejném designu.

* K vytvoření této praktické věci mě přiměl můj partner, který si na projížďkách s naším synem všiml, že děti velmi často vyhazují hračky z kočárků a rodiče si toho mnohdy nevšimnou.

* Klip je vyroben z korálků navlečených na saténové šňůrce. Protože je jedná o věc, která je určena pro velmi malé děti, tak jsem vytvořila pár pokynů jak klip používat.

klip2Jak klip správně používat

Klip na kočárek slouží výhradně k upevnění hračky nebo např. dečky ke kočárku popř. fusaku. Používejte pouze pro tento účel.

Nenechávejte si své dítě si s klipem hrát bez dozoru. Po příchodu domů dítěti z klipu hračku odepněte, klip ponechte připnutý na kočárku a nenechte si dítě s klipem hrát.

Korálky jsou navlečeny na šňůrce, která je zasukovaná, přitavená a uvnitř klipu sešitá. Pokud i přes tato opatření zjistíte, že je šňůrka poškozena, tak klip nepoužívejte!

Klip nepatří do dětské postýlky

Prosím berte tyto informace vážně.

Klip je vyroben s mateřskou láskou

Věřím, že Vám klip bude k užitku a Vaše dítě z kočárku nic nevytratí.

Klipy a další prímové věcičky si můžete prohlédnout a objednat na Facebooku Náramky Baby Bear 🙂

Komentáře