Mumínci útočí aneb Ekologické plenky Muumi Baby

V předdětné éře by mě ani ve snu nenapadlo, že je v plenkách takový rozdíl a najít si mezi nimi favorita je celkem oříšek. Za Adélčiných 20 měsíců už jsme jich ozkoušely celkem hodně – eko i neeko. Za tu dobu už jsem vychytala, jaké Ádě sedí, které se dají v krajním případě použít a kterým se vyhnout obloukem. Nedávno se nám dostaly do ruky plenky Muumi Baby. A náš dosavadní plenkový favorit byl v tu ránu sesazen na druhou příčku, protože tyhle plenky, to je skvost!

Muumi Baby modelkaDo testování se tentokrát nepustila jen Adélka, ale přizvala k sobě i brášku a Matýska. V balíčku byly totiž celkem troje plenky. Áďa usoudila, že do těch Newborn se už nevejde a ve velikosti 5 se přeci nebude mačkat 😀 A Jak testování dopadlo? Na jedničku. Dvojitě podtrženou! A to zásluhou toho, že:

  • plenky perfektně sedí! Možná je to díky vylepšenému střihu plenky, kdy klasický průmyslový střih do tvaru V nahradil střih do U, který vytváří ideální tvar pro dětské tělíčko.
  • jsou extra měkké, jemné a díky tomu pohodlné. Materiál plenky je na omak moc příjemný, jemňoučký, hladký a (teď to bude znít dost ujetě, ale nenašla jsem výstižnější popis) úplně vybízející  poňuchňání
  • skvěle absorbují! Protékací nehody se čas od času stanou. S Mumínkama se nám to nestalo ani jednou 🙂
  • Muumi Baby zezaduuž od pohledu jsou pohodlné. Zásluhou elastických zad a uší nikde netlačí a neškrtí.
  • jsou vyráběny s respektem k životnímu prostředí
  • jejich výroba se obejde bez chlóru
  • Newborn velikost má speciální střih, který nedráždí pahýl pupíčku
  • a mají samozřejmě krásný design s naprosto úchvatnými obrázky ikony finské animované scény – Mumínků

Plenky seženete buď přímo na Muumibaby.cz, nebo u obchodních partnerů, kteří jsou vyjmenováni zde. Doporučila bych sledovat i facebookovou stránku Muumi Baby CZ/SK, protože se tam o plenky docela často soutěží 🙂 A to bychom nebyly my, kdybychom soutěž o balení plenek neudělaly i u nás 🙂 Tak se brzy těšte!

 

Komentáře