Monogram Baby aneb Srdcová záležitost na ruce

Monogrambaby na ruceŠperky jsou asi pro každou ženu srdcovou záležitostí. Zvlášť ty darované. Člověk je má spojené s osobou dárce. Je hezké, že si na něj vzpomene vždycky, když se na daný šperk podívá. A přesně takový šperk jsem chtěla po narození dětí. Abych měla něco, co mi je bude připomínat, když s nima náhodou chvíli nebudu (co na tom, že takový okamžiky jsou u nás opravdu výjimkou 🙂 ). Abych je prostě měla pořád při sobě. A tak jsem objevila Monogram Baby.

O co že se jedná? O naprosto dokonalý a jedinečný náramek, díky kterému mám svoje „A“ a „D“ stále u sebe. Písmenka jsou vyrobena ze 14-ti karátového zlata (na výběr je zlato bílé, žluté nebo růžové). Jako náramek si můžete vybrat mezi zlatým řetízkem nebo hedvábnou šňůrkou (v mnoha barevných provedeních – světle růžové, sytě růžové, světle modré,  tmavě modré,  šedé, černé, žluté, zelené a červené). Já jsem zvolila klasiku v podobě bílého zlata v kombinaci s černou šňůrkou. A musím říct, že je to přesně můj tip. Takový ten šperk, který mi prostě sedí. Srdcová záležitost.

Co na náramku oceňuju nejvíc?

  • Monogrambaby baleníkrásné balení, ve kterém vám náramek přijde. Dárková taška, uvnitř které najdete krabičku se šperkem a obálku s certifikátem pravosti.
  • že ho nemusím sundávat. Nosím ho už pár měsíců v kuse, nedávám ho dolů ani na koupání, a pořád vypadá stejně. O hedvábí není potřeba nijak extra pečovat – čistí se totiž samo při koupeli. Značka ideál! Jen je dobré šňůrku čas od času zkontrolovat. A když už se vám bude zdát „jetá“, nebo třeba budete chtít přeladit na jinou barvu, v Monogram Baby vám hedvábí rádi převážou 🙂
  • Monogrambaby ADže je to šperk, u kterého se nemusím bát, že s ním škrábnu děti. Nebála bych se použít výraz, že jde o baby-friendly šperk 🙂 Jak sami výrobci uvádí, je vhodný na nošení i pro děti samotné (dokonce už i pro miminka od narození). Ptáte se, jak je to možné? Hedvábná šňůrka je 100% přírodní a v kombinaci se zlatem je tak perfektní a bezpečnou variantou dětského šperku, který miminko nikde netlačí a neomezuje.
  • že je to šperk, u kterého se nemusím bát, že ho děti roztrhnou. Maminky, uznejte samy, že to je téměř k nezaplacení! Protože ručky šmátralky našich zlatíček mají docela sílu a ne vždycky jde rychle vysvětlit, že by se tady za to tahat nemělo. Na druhou stranu posuvné uzlíky na hedvábné šňůrce perfektně drží, takže se nemusí bát, že bych náramek někde ztratila.
  • design, který se hodí jak k džínům a tílku, tak k šatům a jehlám – sportovně-elegantní styl nikdy nezklame

A na závěr – pokud nejste náramkový typ, mám pro vás dobrou zprávu. V Monogram Baby vám rádi vytvoří i řetízek 🙂

Komentáře