Milníkové kartičky od ZUZA design

První úsměv, první zub nebo narozeniny…to jsou důležité okmažiky v životě miminka, které chce mít každá maminka pečlivě zdokumentované! Díky milníkovým kartičkám od ZUZA design budou vaše fotky vypadat stylově a při jejich zařazování do alba si nebudete muset lámat hlavu, co na jaké fotce vlastně je a díky volné kolonce na datum i kdy to bylo 🙂 Děťátko s kartičkou jednoduše vyfotíte nebo ji můžete nalepit do alba hned vedle fotky.gevtvmmjhwxkoj

ZUZA design vyrábí milníkové kartičky v základní verzi (od narození až po první narozeniny a další důlěžité okamžiky jako třeba první koupání, pasení koníků, první slovo, pvní krok…) a taky pokračovací kartičky (od dvou až do šesti let, díky kterým zachytíte třeba první den ve školce, první pusu, zmrzku…). Základní verze obsahuje 30 kusů kartiček, pokračovací pak 35 kartiček. Všechny kartičky jsou vyrobené v rozměru A6 (10,5×14,8cm) a jsou vytištěné na kvalitním tvrdším papíře. Kartičky si můžete koupit  buď v holčičích, klučičích nebo neutrálních barvách a vzorech.

hpianqckynfnevPokud jste teprve ve fázi čekání na miminko, tak vás určitě bude zajímat, že ZUZA design vyrábí i těhotenské milníkové kartičky, se kterými si můžete vytvořit hezké vzpomínky na těhotenství nebo třeba originálním způsobem oznámit, že miminko čekáte 🙂 Set obsahuje taky 30 kartiček o velikosti A6.

No a jestli se na miminko teprve chystáte, ale třeba akorát plánujete svatbu, tak ZUZA design tvoří taky krásná svatební oznámení. V designu svatebních oznámení vám pak ráda udělá třeba taky jmenovky na stůl, pozvání ke svatebnímu stolu…mxtephommfsvup

Takže jestli vás tištěné výrobky od ZUZA design zaujaly, tak se mrkněte do jejíh eshopu (www.zuzadesignstore.cz) nebo na fler (www.fler.cz/zuzanablindu). Milíkové kartičky můžete koupit taky na mylittlewall.cz.

Více o ZUZA design se jako obvykle dočtete v rozhovoru! A ještě vám prozradím, že se už brzy můžete těšit na soutěž hned o dvoje milníkové kartičky! 🙂

Jste maminka?

Ano jsem maminka, mám malou holčičku Sofinku, v únoru oslaví své 3.narozeniny.

lepší vMůžete nám trochu představit vaší tvorbu?

Tvořím především milníkové kartičky a také svatební oznámení.

Co pro vás bylo impulsem pustit se právě do výroby oznámení, katiček, plakátů…?

Impulsem bylo narození mé dcery a má vlastní svatba, kdy jsem měla představu o svatebním oznámení, ale nebyl nikdo, kdo by mou představu zrealizoval, tak jsem se do toho pustila sama, přítel mé svědkyně mě naučil pár základů v grafickém programu a po nocích jsem studovala návody na youtube, přidala k tomu nějaký ten svůj talent a oznámení, které slavilo obrovský úspěch bylo na světě.

Píšete o sobě, že jste hodně tvořivý člověk:-) Co všechno jste už vyzkoušela?

Pamatuju si, že jako dítě jsem zkoušela vše od korálků, pletení náramků, háčkování koberců až po keramiku…Nejradši bych dělala všecko, ale člověk musí ujít nějakou cestu a vyzkoušet různé věci, aby se v něčem našel…a já se našla v tom, co teď dělám.

cqllxlsvhkshaqKdy jste se rozhodla začít své výrobky prodávat? Co jde nejvíce na dračku?

K tomu, abych šla s kůží na trh mě nalámala moje kamarádka Marcela. Nikdy jsem o své tvorbě neměla tak vysoké mínění, že bych si kdy myslela, že se moje milníkové kartičky a svatební oznámení stanou tak populárními. Takže jsem moc ráda, že mi Marcela dala tu víru.

Kde všude je možné koupit vaše výrobky?

Vše co tvořím lze zakoupit na mých webových stránkách www.zuzadesignstore.cz, kde kromě svých výrobků prodávám i produkty dalších velmi šikovných tvůrců z naší krásné země. Plus samozřejmě na fleru, milníkove kartičky lze aktuálně zakoupit také v obchůdku u paňmámy a na mylittlewall.cz

fffbtzeeegztdxCo vás při tvoření nejvíc inspiruje? 

To je takové nárazové. Někdy mě inspiruje rozkvetlá louka, někdy noční obloha a jindy v případě svateb představa některé z nevěst, kterou já přivedu k životu.

Jaké máte tvůrčí plány a nápady do budoucna?

To neodhadnu říct, nechávám vše plynout s časem, nikdy nic neplánuji a většina z mých nápadů a návrhů přijdou tak nějak samovolně.

Komentáře