Léto v Čechách aneb Jak jsem si kupovala holínky

Prázdniny jsou za rohem a nám se tak nějak ujasňují letní plány. Zahraničí letos vypouštíme s tím, že budeme výletit po Čechách. Kde to máme vlastně beztak asi nejradši. Čeká nás týden v Českosaském Švýcarsku, kde si už podruhé pronajímáme s kamarády chalupu. Kola, pěší výlety, zastávka v Krásné Lípě v Nobilis Tilia, Varnsdorf a pivovar Kocour, koupák kousek za hranicemi v Německu… Má to něco do sebe, když jedete na známé místo a víte, na co se těšit 🙂 .

Pak dáme určitě naší milovanou Šumavu. Tam je to s dětmi taky boží! Stožec, Zadov, Rábí a taky jedno naše #mustvisit při každém šumavském putování – cukrárna pod Zámkem ve Vimperku, kde mají ty nejlepší zmrzlinové poháry. Mám podezření, že manžel se na tu Šumavu vrací tak rád hlavně právě kvůli téhle cukrošce a jejich porcím šlehačky 🙂 .

Taky jsme se rozhodli vyrazit na tábor. A pozor – jako vedoucí! Vybrali jsme si nejmladší oddíl, aby s námi zvládly program i naše děti :-). Už se těším až budeme hrát na louce Rybičky, rybičky, rybáři jedou a dělat v lese bojovky.

Letošek prostě přeje tuzemsku a protože tuzemsko přeje, hlavně v posledních měsících, dost proměnlivému počasí, usoudila jsem, že je načase, abych se vrátila do dětských let a pořídila si holínky. Jaká bych to taky byla tábornice bez holínek, že jo 🙂 . Jenže jaké vybrat? Abych v nich na táboře nevypadala jako blázen a zároveň s nimi udělala parádu i za deštivého podzimu v Praze :-). Inspiraci jsem nasála tady a na stejném místě i pořídila.

Výhoda Modia je v tom, že na jedné platformě najdete produkty z různých eshopů a kamenných prodejen. Během chvíle a z pohodlí domova tak de facto prolezete X obchodů, vybrané kousky porovnáte (díky zkopírování odkazu vám s výběrem může poradit i kamarádka na telefonu 😉 ) a dalším klikem můžete jednoduše nakoupit.

A protože jsem správná maminka, nemyslela jsem jenom na sebe a nějakou tu tábornickou módu na Modiu pořídila i dětem 🙂 .

Modio má i vlastní aplikaci, díky které je nakupování ještě rychlejší. A uživatelsky hodně příjemná vychytávka je to, že Modio monitoruje ceny v obchodech, a tak vám jednoduše práskne, jestli daný kousek pořizujete se skutečnou slevou, nebo se jedná jen o dobře maskovaný marketingový trik 🙂 .

Podle mě je tohle prostě budoucnost nakupování. Protože, ruku na srdce, nejen korono-situace nám ukázala, že je škoda trávit čas po obchodech, když to jde všechno prohlédnout a následně naklikat pěkně na telefonu. 

Komentáře