Lalalu KidsCafé… místo, kde se mluví řečí dětí a fantazie nemá hranic 😊

Na začátku byla jedna maminka, Shannon, která proto, aby zajistila nejlepší podmínky na výchovu a vzdělávání svých dětí, pracovala od nevidím do nevidím… hodně práce, málo času s dětmi – a tak šikovná, kreativní žena začala přemýšlet, jak skloubit práci, výchovu a zábavu s dětmi. Hledala prostor, který ji bude živit a nebude obírat o čas s pro ni nejcennějšími bytostmi na světě 😊

A tak je tu Lalalu KidsCafé – místo, kde je o děti s láskou a vtipem postaráno. Navíc v krásném prostředí (máme za sebou návštěvu x herniček, ale tahle je svým vybavením a designem opravdu top). Lalalu KidsCafé se nachází v nákupním centru Parndorf, kousek od Bratislavy a jezera Neusiedlersee. Za nás je to super tip na výlet 🙂 .
Můžete si tu pohrát společně s dětmi (známe to všechny – doma nám hrabe snadněji a proto je potřeba si sem tam vyrazit 🙂 ), dát si kafe, vyrazit na nákupy po outletovém centru nebo zajít do kina 🙂 .

Dětská dušička si v Lalalu KidsCafé užije, protože 13 různě tématických atrakcí – bazén s pěnovými kostkami, dětská zahrada, obchůdek, kuchyňka, kosmetický salónek se šatníkem pro princezny, knihovna, hudební sál, kuličkový bazén pro nejmenší, hradby na lezení či skákání a různé interaktivní hry… nabízí nekonečné možnosti zábavy.

Jak už jsem psala, o zábavu se tu starají také kreativní animátoři, kteří se rádi vracejí do svého dětství 😊 . Děti jsou tedy v dobrých rukou a s bohatým programem k tomu. Uznejte sami – malování na obličej, vyrábění drobných dárků vlastníma rukama, dětské pečení, tančení, hra na pohádkové postavičky nebo automobilové závodníky vytvoří nezapomenutelné vzpomínky 🙂 .

Oblíbené jsou i sezónní aktivity jako hledání ukrytých malovaných vajíček či sladkostí, psaní Ježíškovi, vyrábění dárků ke dni maminek či otců. V KidsCafé je vlastnoruční dárek zaručen a ta dětská radost z vlasního výtvoru bývá nepopsatelná 🙂 .

Asi není potřeba zmiňovat, že toto místo je jako stvořené pro dětské oslavy – ať už narozeninové, ke Dni dětí nebo třeba ke konci školního roku. Děti si mohou vybrat z několika témat, v jejichž duchu se párty ponese (fantazii se ale meze nekladou a tým Lalalu KidsCafé s přehledem zrealizuje i párty dle návrhu samotného oslavence).

Kdo si vyrazí pohrát 🙂 (a maminky třeba zanakupovat 🙂 ) ?

 

 

Komentáře