Kousátko od Happy Berry

Už nějaký ten pátek máme „ochutnávací období“, kdy si Adélka strká do pusy všechno, co jí přijde pod ruku, a následně to kouše. Pro tento účel jsme pořídili několik kousátek – od těch chladících po nesmyslně drahou žirafu Sophii od značky Vulli. A musím říct, že nechávají Adélku celkem chladnou.

16939261_773843366113239_192779853507576053_nJednou jsem na Instagramu náhodně narazila na happyberrycz. Hned jsem se zamilovala do všech věcí, které byly na stránce k prohlídnutí – kousátka, šňůrky na dudlíky, korále, náramky… Neodolala jsem a právě jedno kousátko objednala. Na výběr je spoustu barev a tvarů – od kytičky přes dinosaura po vyloženě stylovou makronku nebo sušenku.

Váhala jsem mezi sušenkou a sloníkem. Nakonec zvítězil slon v růžové barvě. U korálkové šnůrky jsem poprosila o jediné – aby byla hezky barevná. Když nám přišel balíček s finálním produktem, byla jsem nadšená. A ač jsem to po zkušenostech s předchozími kousátky nečekala, je i u Ádi tohle sloníkové teď hodně v kurzu. Často ho používáme v kočárku nebo ve vajíčku, kdy moc oceňuji, že je na šnůrce s klipem, takže se dá připnout na oblečení mimča a nelítá pak každou chvíli ven :-). Myslím, že Adélku kousátko baví i kvůli šňůrce, která je poskládaná z různě velkých, barevných a tvarovaných korálků, které může kousat, prohlížet si nebo jen žmoulat v ručce a rozvíjet tak motoriku. My máme klasické kuličky, jeden korálek Minnie a jeden strukturovaný dřevěný korálek. I zde je ale nabídka podstatně pestřejší, takže si na své přijdou třeba milovníci motorek :-).

17191268_782514311912811_8034578486302548122_nProtože je maminka od dvojčátek, která Happy Berry provozuje, nejen šikovná, ale i nápaditá, vymýšlí stále nové věci. A proto mám už teď spadeno na nějaký náramek z její dílny :-).

Pokud sháníte nějaký nápaditý doplněk pro svého drobečka (kousátko, šňůrka na dudlík), pro sebe (korále, náramek), případně chcete být se svým juniorem sladělá (např. šňůrka na dudlík a náramek ve stejném barevném provedení), mrkněte na Facebooku na stránku Happy Berry :-).

 

 

Komentáře