Kojící korále z Neboshop.cz

O kojících korálích jsem uvažovala celkem dlouhou dobu. A proto jsem byla ráda, když přišla nabídka od maminky, která provozuje Neboshop, jestli nechci nějaké vyzkoušet. Samozřejmě jsem chtěla :-). Vybrala jsem si ty se jménem Bella.

Adélka není z těch miminek, které při kojení musí něco žmoulat v ruce. Ale pár zážitků s mými rozpuštěnými vlasy a  poškrábaným hrudníkem už jsme taky měly :-). Stejně jsem ale nepředpokládala, že by korále Áďu nějak výrazně nadchly. Opak byl pravdou – když jsem je měla nasazené, hezky si s nimi hrála a bez poskvrny zůstal třeba můj řetízek, který je jinak celkem často ve středu zájmu…

Jak už jsem ale zmínila, naše miminko je při kojení klidné a proto pro nás korále nejsou při kojení nepostradatelné. Maminkám, jejichž dítka mají při kojení neklidné ručky, bych je ale určitě doporučila. Korále totiž ručičky dítěte zaměstnají a miminko se v klidu nakojí a nemá potřebu zlobit maminku štípáním, taháním za vlasy, … známe to :-). Korále jsou z potravinářského silikonu, takže je mimčo může směle žužlat, což může pomoct třeba při prořezávání zoubků (to teď frčí u nás).

18470958_10213268053159279_533073591_n

Kromě korálů můžete v Neboshopu pořídit taky parádu pro sebe – silikonové náramky a náušnice v barvách kojících korálů. Obzvlášť náramky mi přijdou jako super vychytávka, protože je můžete nosit na ruce a když je krize největší a na vaše dítko už nic nezabírá, můžete ho nabídnout miminku ke kousání. Je to takové kousátko, které je vždy po ruce, a to doslova :-).

 

Komentáře