Jak stolujeme aneb Bryndák na scénu

Máme to štěstí, že je Adélka naprosto vzorný jedlík. Jak říká můj manžel, není líná se najíst 🙂 Ráda jí sama, a musím se mateřsky pochlubit, že to zvládá, s ohledem na svůj věk, celkem kultivovaně. Proto se u nás stolování většinou obejde bez bryndáku. Většinou. Protože některé pokrmy obzvlášť v kombinaci s „hodobóžovým“ oblečením bryndák chca-nechca vyžadují 🙂 Třeba rajská polívka. V takových případech u nás na scénu nastupuje bryndák značky Bibetta. Proč zrovna tento bryndák? To je jednoduché – je to jediný bryndák, který Adélka nebojkotuje 🙂 Těžko říct, co za tím stojí – to mi Áďa zatím není schopná vyzradit 🙂 Můžu se jen domnívat, která z mnou ceněných vlastností ji uchvátila natolik, že zrovna tenhle bryndák vzala na milost… A co se tedy na bryndáku líbí mně?

  • Bibetta v akcikrásný design, který upoutá pozornost na první pohled (ne nadarmo byly bryndáky této značky právě za design několikrát oceněny)
  • díky neoprenovému materiálu je perfektně udržovatelný – zbytky jídla jsou jednoduše otřít vlhčeným ubrouskem, v případě větší nálože stačí omýt pod kohoutkem
  • neoprenu můžeme vděčit i za to, že je voděodolný – tím pádem se z něj stává ideální společník při stolování u polévek a tekutých pokrmů všeho druhu 🙂
  • překlápěcí kapsičku, která drží tvar a nijak se nesplaskává
  • je měkkoučký, na dotek strašně příjemný a flexibilní

Bibetta bryndák s rukávyMy máme klasický bryndák. Pro dětičky, které se při jídle hodně rozvášní, existuje i varianta s rukávy. To je vychytávka, co 🙂 ?

Bryndáky jsou k sehnání  u těchto obchodních partnerů společnosti Belvela, která je jejich distributorem pro Českou a Slovenskou republiku.

Komentáře