Jak se u nás doma zabydlely přípravky od ATTITUDE

I u nás doma se poslední dobou zabydlely přípravky kanadské značky ATTITUDE 🙂 Stejně jako Léňa jsem začínala s přípravkem na mytí nádobí pro děti bez vůně. attitude-dishwashI přestože mám doma myčku (díky bohu za ní!!), tak se několikrát denně mytí nádobí stejně nevyhnu. Hledala jsem šetrný, ale zároveň účinný prostředek na mytí nádobí, protože mám hodně citlivou kůžu na rukou a občas se mi objeví i ekzém. Přípravek na mytí nádobí od ATTITUDE tohle všechno dokonale splňuje. Výborně si poradí se špinavým i mastným nádobím (používám ho na všechno nádobí, nejen na dětské lahvičky) a zároveň mi nevysušuje kůži. Od chvíle, kdy jsem poslala do věčných lovišť klasický jar, se mi ekzém na rukou o dost zlepšil! Určitě jsem ho nekupovala naposled, protože jsem s ním opravdu moc spokojená! 🙂 Cena je taky příznivá, protože lahvička o velikosti 800 ml stojí 105,-Kč.

Z čistících prostředků máme čistič na koupelny s vůní citronové trávy s rozprašovačem.attitude_koupelny  V koupelně asi nejvíc bojuju s vodním kamenem, který se usazuje na bateriích a vanové zástěně. S vodním kamenem si poradil bez větších problémů a stejně tak jsem s ním zvládla umýt i vanu, umývadlo a zrcadlo (jen mi přišlo, že větší mastnotu z vany nebo umývadla jsem musela trochu víc drhnout).  Aplikace je díky rozprašovači opravdu jednoduchá a krásná, svěží vůně už je jen takovou třešničkou na dortu 🙂 Stejně jako u prostředku na nádobí i tady palec nahoru za to, že po práci s ním nemám ruce jako stařenka 🙂 Taky oceňuju, že balení je hodně velké, takže nemusím pořád dokola kupovat další a další plastové flašky. Cena za 800 ml je 125,-Kč.

Bez názvu

Z dětské kosmetiky pak máme mýdlo na ruce s vůní hruškové šťávy. attitude-handsoap_pearOd doby, co začal Matýsek venku všechno prouzkámavat, jsem si řekla, že je čas začít ho učit, že po příchodu domů si musí mýt ruce. A proč neudělat z mytí rukou zábavu? 🙂 Dětské mýdlo od ATTITUDE má krásný a veselý obal a velice snadno se díky pumpičce dávkuje. Pěnová konzistence mýdla se na ruce nanáší o dost jednodušeji než klasické mýdlo (třeba si nemusíte před namydlením namáčet ruce) a stejně tak se i líp oplachuje. Ale co je pro mě největší pecka, je vůně, která je navíc zcela přírodní! 🙂 Mýdlo opravdu krásně voní po hruškách a z rukou je cítit ještě dloooouhou dobu po mytí. I když jsem ho původně kupovala hlavně kvůli Matýskovi, tak ho moc ráda používám i já 🙂 Mýdlo má velikost 295 ml a stojí 139,-Kč.

Všechny přpravky od ATTITUDE můžete koupit www.babystart.cz  🙂

 

 

 

Komentáře