Hyaluronové sérum od Nobilis Tilia

Letos jsem k vánocům dostala opravdu hodně kosmetiky a mezi ní i hyaluronové sérum od mé olíbené, české značky Nobilis Tilia. Nelehko se mi to přiznává, ale třicítka už přece jen pomalu klepe na dveře a je třeba se o sebe začít důkladněji starat a vedle krémů se vytasit i nějakým silnějším kalibrem právě v podobě séra 🙂

Sérum jsem si přála hlavně kvůli drobným vráskám, které se mi začaly objevovat na čele, v okolí rtů a kolem očí. Taky doufám, že mi pomůže odstranit drobné nedokonalosti, jako jsou malé jizvičky, které mi bohužel sem tam zůstaly jako památka na pupínky, které mě po porodu fakt hodně trápily.

Sérum nese značku CPK, což znamená, že se jedná o přírodní certifikovanou kosmetiku. Sérum by mělo mít skvělé hydratační, vyhlazující a omlazující vlastnosti a mělo by podporovat tvorbu kolagenu, který navrací pleti pružnost. Obsahuje taky organický vázaný křemík, který má na pleť obnovující účinky a vyrovnává drobné nedokonalosti.

Sérum má lehce gelovou konzistenci a velice příjemně a jednoduše se nanáší (pomocí kapátka) a taky se snadno roztírá. Stačí ho opravdu maličko – pár kapek. Mě si tohle sérum získalo hlavně tím, že se okmažitě po nanesení krásně vstřebá bez pocitu „ulepení“, který jsem u některých sér v minulosti měla. Sérum je vhodné na všechny typy pleti, a to i na mojí mastnou. Taky oceňuji velice jemnou vůni, která není nikterak výrazná. Okamžitě po nanesení séra mám pocit, že je moje pleť opravdu krásně jemná, vypnutá a hydratovaná ( v kombinaci s nočním hydratačním krémem je fakt bombový!).  Na to, abych mohla posoudit efekt na drobné vrásky, je asi ještě brzy (používám ho od vánoc), ale musím uznat, že má pleť od té doby vypadá, alespoň dle mého názoru, zdravěji a  taky ubylo pupínků.

Sérum používám ráno a večer na odlíčenou a vyčištěnou pleť (dávám si ho také na krk a dekolt) a pak ještě použiju denní nebo noční krém. Sérum běžně roztírám i přes oči a i když mám pleť v okolí očí poměrně hodně citlivou, tak mě nepálí ani neštípe. Sérum o velikost 50 ml stojí okolo 400,-Kč a vzhledem k tomu, že ho stačí použít opravdu jen pár kapek, tak si myslím, že mi vydrží hodně dlouho. Sérum má tmavý obal, což je kvůli ochraně séra před světlem (jen se těžko hlídá, kolik séra  v lahvičce ještě zbývá).

Tohle hyaluronové sérum  jsem si prostě moc oblíbila a určitě si zaslouží své čestné místo mezi mými kosmetickými superstar! 🙂

 

 

 

 

Komentáře