Emitex – taška pro kojence & zimní fusak v 1

vložná taška z bokuKočárek. To je velké téma. Na trhu jich je tolik, že dá člověku docela zabrat, když chce najít ten ideální. Nakonec ale zpravidla uspěje. Pokud jde o dvoukočárky, neboli sourozenecké kočárky, je situace úplně jiná. Prohlídla jsem jich spoustu a s žádným jsem nebyla spokojená. Nikdy kočárek nesplňoval všechny moje požadavky. Člověk prostě musel chca nechca udělat kompromis. Nakonec jsme pořídili takový doubledecker – hluboká korbička dole a nad ní sporťák pro starší dítě. Po dvou vyjížďkách šel z domu. A já byla zoufalá. Máme mezi dětmi rozdíl necelých 19 měsíců a pro pohodlí Adélky, Domíka a nakonec i to svoje, jsem kočár na obě děti chtěla. A tak jsem začala znovu pátrat. A našla jsem skvělou věc! Tašku pro kojence! Jen škoda, že jsem o ní nevěděla dřív, ušetřilo by mi to spoustu starostí… No ale pojďme k jejímu představení.

vložná taška v akci IITahle taška slouží k přenášení kojenců a dá se vložit do jakéhokoliv kombinovaného nebo sportovního kočárku. A to je právě to! Díky ní můžete vozit malé miminko ve sportovním kočárku. A v případě dvou odlišně starých dětí využít právě sportovní dvoukočárek, který má dvě sedačky vedle sebe (z mého pohledu a dosavadních zkušeností je to to nejpraktičtější řešení).

A jak to tedy funguje? Sedačku sportovního kočárku sklopíte do úplného lehu a vložíte do něj tašku. Její dno je zpevněné sololitovou deskou, takže miminko leží hezky na rovné ploše – přesně tak, jak to má být. Taška má dva odnímatelné popruhy, kterými ji vždycky připnu ke kočárku, aby nemohla sklouznout. A když vám miminko v kočárku usne, můžete si ho v klidu v tašce přenést domů 🙂 No a když miminko povyroste, začne sedět a tašku jako takovou v kočárku už nevyužije, můžete ji používat jako zimní fusak! Stačí jenom vyjmout sololitovou desku a je to 🙂

vložná taška s oběmaNa závěr trochu praktických informací:

  • taška je vyrobena z omyvatelného PAD materiálu, vnitřek tašky je z příjemného bavlněného úpletu
  • horní díl je odepínací za pomoci zipu, takže miminko může být zcela i částečně odkryté (a nebo naopak v příjemném teple, když je horní díl zapnutý)
  • taška je opatřena šňůrkou na stahování kolem hlavičky dítěte
  • rozměry délka 80 cm, šířka 40cm, výška 18cm
  • nosnost 10kg
  • všechny použité materiály jsou atestované
  • taška je vyrobena českou firmou Emitex, na jejíž stránkách si ji taky můžete prohlédnout

 

Komentáře