EMITEX – Letní výbava do kočárku – podložka a UV clona

Mám ráda praktické věci. Praktické, které jsou ještě ke všemu funkční. A za rozumnou cenu.  Tohle všechno v sobě snoubí produkty české značky EMITEX. Opakuji – české značky a české firmy se sídlem i dílnami v Ostravě. Je super podporovat výrobky z naší domoviny, pokud to jen trochu jde. A tady určitě nešlápnete vedle. Kromě výše zmíněných vlastností ještě musím vyzdvihnout, že všechny výrobky mají příslušné atesty, což u dětských věcí považuju za nutnost!

Léto je v plném proudu a my jsme si na to výletění pořídili nový kočárek. Sourozenecký kočárek. A hned jsme si ho vylepšili. Adélka dostala podložku a ochranu madla v krásném designu pestrobarevných mandal a Domča vložnou tašku pro kojence (o té se taky brzy dočtete 🙂 )

Podložka a ochrana madla rozbalenáPodložka je nesmírně užitečná věc. Chrání jednak originální potah kočárku, který se díky používání podložky neušpiní (a pozor – když jedna strana podložky po svačince vypadá jako kdyby na ní hodovalo osazenstvo chlívku, přijde na řadu druhá strana – podložka je totiž oboustranná. A když dítě zdolá i druhou stranu, můžete podložku s klidem hodit do pračky a je zase jako nová). Za druhé podložka zajišťuje větší komfort i dítěti, protože bavlna je příjemná na omak.

Podložka a ochrana madlaTvarem je podložka univerzální, takže najde uplatnění jak v hlubokém kočárku, ve sportovním, ale i v autosedačce. V „Letní soupravě“ je kromě podložky ještě stejnobarevný potah na madlo. Ten kromě designové stránky slouží i k ochraně madla před okusováním 🙂

UV clonaDalší, s ohledem na naše tropické léto, bych řekla snad i nepostradatelná věc, kterou jsme pořídili, je UV clona. Ta zajišťuje dítěti ochranu před nebezpečnými UV paprsky, a to v intenzitě SPF 50+. Svou velikostí je opět univerzální pro všechny typy kočárků a autosedaček. Její upevnění je jednoduché – díky plastovým sponám na jedné straně a tkaničkám se stahováním a řasením na straně druhé ji připevníte kamkoliv během několika vteřin a nemusíte mít strach z pražícího sluníčka.

Komentáře