Ekoplenky Kolorky

Ekologická zátěž běžných jednorázových plenek je celkem velké téma. Proto se spoustu maminek uchyluje k používání látkových plen. Do látkovek se samozřejmě všem nechce, protože je to přeci jen nějaká ta práce navíc. Proto je skvělé, že jsou k dostání i ekologické jednorázovky, které se v přírodě (narozdíl od běžných jednorázovek) rozloží.

1QT2Is3W2zBp_a6jCRD3QKxOyEAKF0N1a-NWiXfSvPW_eM8h7v2gPENWxZjPYlGkam7dsNQMy jsme s Adélkou vyzkoušely Kolorky, které jsou vyrobené z rozložitelných a obnovitelných materiálů. To znamená, že se téměř všechny komponenty, ze kterých jsou Kolorky vyrobené v určitém časovém intervalu rozloží. Více se o složení a rozložitelnosti jednotlivých částí můžete dočíst v odkazu zde :-). Kromě toho mají krásný design, na což si my holky potrpíme :-). Pokud bych je měla srovnat s klasickými ne-eko jednorázovkami, Kolorky za nás vedou. A to ze dvou důvodů – prvním a velikým plusem pro mě je, že z nich necítím takový ten umělý pach, co z klasických jednorázovek (a to jsme ozkoušely už spoustu různých značek). Další plusové body Kolorky získaly tím, že v nich Áďa nikdy neměla nehodu typu pročůrání. Takže veliká spokojenost! Údajně jsou vhodné i pro děti trpící ekzémy a opruzeninami, protože nedráždí pokožku a obsažený extrakt z aloe vera naopak pokožku zadečku zklidňuje.

Koupit je můžete na eshopu. Na zkoušku můžete koupit třeba jen malé týdenní balení, abyste zjistili, jestli s nimi budou vaše děti spokojené, tak jako naše Adélka. Já myslím, že jo. Vždyť už jen to motto „Stylové plenky, které jsou šetrné k pokožce miminek i celé zeměkouli“ mluví za vše :-).

Komentáře