Dvojboj na problematickou pleť od značky Mylo

Když jsem s Míšou z eshopu Krásná každý den konzultovala, co by mi doporučila na problematickou pleť zkoušenou těhotenskými hormony, měla hned jasno – Toner Jasmínová rosa a Sérum na mastnou a problematickou pleť Ako vánok, obojí od značky Mylo. Po měsíci používání musím říct, že to bylo skvělé doporučení! Oba produkty se pro mě staly srdcovkami a budou mou poličku v koupelně zdobit pravidelně.

Mylo 2Toner na normální a mastnou pleť s něžným názvem Jasmínová rosa v prvé řadě absolutně nádherně voní! Kdo nezažil, nepochopí. Večer si s ním pleť čistím a ráno si ho na obličej jen tak stříkám, pro povzbuzení, probuzení 🙂 a navození příjemné nálady 🙂 Jak jsem se dozvěděla, toner by měl být běžnou součástí péče o pleť, protože ji zbaví zbytku odličovadel, dočistí a zklidní –  v tom jsem naprostý nováček. Ale zdá se, že to funguje. Po smytí make-upu a vyčištění pleti prvním krokem (v mém případě Výživnou čistící emulzí, o které jsem psala zde), nastříkám toner na vatový tampónek a pleť jím dočistím. Vodička voní po jasmínu v kombinaci s grepem. Jak jsem psala, vůně je dokonalá! Květinová, ale ne přehnaně sladká – to vyvažuje hořký grep. Tyto dvě hlavní složky mají kromě kouzelné vůně i kouzelné účinky – jasmínová voda pečuje o citlivou pleť, grepová stahuje póry, pleť rozjasňuje a vhodná je zejména na mastnou pleť. Účinky musím potvrdit. Po použití je pleť krásně jemná a rozzářená.

MyloSérum na mastnou a problematickou pleť Ako vánok je další krok, který aplikuji po toneru. Jedná se o směs různých olejů určených pro péči o problematickou a mastnou pleť, které pokytují potřebné vitamíny a minerály, upravují produkci kožního mazu a jsou antibakteriální a protizánětlivé.

Při prvním použití mě na séru nadchla opět nádherná vůně, tentokrát v kombinaci heřmánku a citrónové trávy. Musím říct, že od doby, co mám doma tento zázrak, už nepoužívám žádný jiný krém. Sérum ho totiž perfektně nahradí, a to jak ráno, tak večer. Protože se jedná o olejíček, dávám jen ráno méně kapek, aby pleť nebyla před nanesením make-upu/BB krému příliš mastná. Což je další věc, která mě moc mile překvapila – ačkoliv se jedná o olej, krásně se vstřebá a nezanechává pleť mastnou. Naopak, pleť je po něm krásně hydratovaná, vypnutá, hebká a taková zdravější na pohled.

Na závěr přidám malou vychytávku 🙂 Každá známe ty chvíle, kdy se na obličeji vyklube nějaký pupínek. Ten nutkavý pocit si ho neustále nípat! Já na to vyzrála – namažu ho olejíčkem a během pár hodin je pupínek menší a postupně se loučí 🙂

Objednat můžete na bezvadném eshopu Krásná každý den 🙂Logo KKD

 

Komentáře