Dětské oblečení od My rainbow

Jak už název napovídá, oblečení, které šije maminka Míša pod názvem My rainbow, je především krásně barevné a veselé. Míša je další maminka, která se na mateřské věnuje svému velkému koníčku šití a protože je to sama maminka, šije hlavně pro děti a také pro ostatní maminky.
DopTnqmv0A4hpKrLBEzrxKDKzNzcjQvErw5oXC_6dvTo-86E6rlc9T_SwRTL3k0gZurZLNAKdyž vybírám dětské oblečení, chci, aby bylo hlavně pohodlné a samozřejmě se mi i líbilo :-). Ještě mám vlastně jednu podmínku, a to aby se Matýsek do oblečení vešel i s látkovými plenkami, které používáme a které dělají samozřejmě trošku větší zadeček. Většina výrobců dětského oblečení s tím bohužel nepočítá a občas mám tedy problém sehnat oblečení, které by mu dobře padlo. Na fler.cz jsem tedy pátrala po tepláčcích, které by měly o něco širší sed a natrefila jsem na oblečení My rainbow. Hned mi padly do oka krásné tepláčky se vzorem velryb, protože ty u nás teď prostě frčí!:-)
Tepláčky jsou ušité z velice příjemné a lehounké látky (95% bavlna, 5% elastan) a jsou tedy vhodné i pro teplejší dny. V pase je všitá široká gumička, takže miminko nebude nikde nic tlačit. Když mi tepláčky přišly domů, všimla jsem si, že v pase je také otvor, kterým si můžete upravit délku gumičky tak, aby kalhoty mimču v pase co nejlíp seděly, což je moc fajn. Spodní okraj nohavic je zakončen také silnějším a pružným lemem, takže tepláčky nebudou nikde otlačovat nebo škrtit. Vzhledem k tomu, že jsou celkově takové volnější, tak si myslím, že Matýskovi vydrží opravdu hodně dlouho. O výběru mnoha krásných vzorů pro holky i pro kluky snad nebudu ani psát, ale myslím, že si vybere opravdu každý :-). Za mě jsou top velryby, hvězdičky a zebry! Z holčičích pak třeba pandy, kytičky a na své si přijdou i fanoušci Hello Kitty :-).
Určitě vás taky zajímá, kde můžete oblečení koupit a také za kolik. Míšu můžete kontaktovat jednak na fler.cz přes profil My rainbow, na facebooku, kde ji najdete pod stejným označením anebo přes eshop. Tepláčky vás přijdou na 188,-Kč, kraťásky (které jsou velmi podobného střihu) na 178,-Kč. Koupit si od My rainbow můžete ale i další doplňky, jako jsou různé čepičky, šátky, čelenky kšiltovky, nákrčníky, ale třeba také sukýnky, šatičky nebo body. Na své si přijdou i maminky parádnice, které si mohou nechat ušít sukně, šaty nebo trička. Mě zaujal také zavinovací svetřík, který je velmi univerzální, protože se dá nosit jako těhotenský, kojící anebo třeba i jako nosící, aby mimču v šátku nebo nosítku nebyla zima. Málem bych zapomněla, že koupit můžete i celé komplety ze stejné látky a pokud byste měli zájem o něco, co není v nabídce, určitě zkuste Míšu kontaktovat, je moc milá a určitě se vám bude snažit vyjít vstříc :-).
Abyste se toho o My rainbow co nejvíc dozvěděli, požádala jsem Míšu o krátký rozhovor. A ještě vám něco prozradím…už brzy si budete moct zasoutěžit o komplet kraťásků a šátku na krk v holčičím nebo klučičím motivu, tak bedlivě sledujte náš facebook, ať nic nepropásnete :-)!

Jste maminka?

Ano, už dvojnásobná. Máme dva chlapečky. Dominik má 5let a David má 2 roky. Zatím, jsem ještě na rodičovské dovolené.

Věnovala jste se šití už dříve nebo jste začala až na mateřské, kdy mnoho maminek přemýšlí, jak se realizovat?

Šití se věnuji už od dětství, kdy mi moje maminka šila růžné šatičky, sukýnky a kabelky, abych se mohla parádit. Proto mé další kroky ze základní školy vedly na střední umělecko – průmyslovou školu oděvní. Obor návrhář oděvů. Škola mě strašně bavila, výborný přístup profesorů. Perfektně nás připravili zrealizovat výrobek od návrhu až po skutečný produkt. Samozřejmě mateřská dává možnost se realizovat.

Co vás přivedlo na myšlenku začít šít dětské oblečení?

Na tuto myšlenku určitě mé děti. Šití mě baví a ještě větší radost mi dělá, pokud mé věci rádi nosí a sklízí v něm úspěch. Na děti se šije krásně, jsou nadšení z motivů a jejich věci mám ráda barevné.

Kdy jste se rozhodla začít své výrobky prodávat ve velkém (založit e-shop)? Na fler.cz máte více než 1100 prodaných kusů oblečení a doplňků! To je neskutečný!

Po úspěchu na mých dětech a zájmu okolí jsem se rozhodla o rozšíření. Zabírá to veškerý můj čas, ale je to můj koníček. Myslím, že mě šití nepřestane bavit nikdy.

Kde všude mohou maminky koupit vaše oblečení?

Zakoupit můžete na Fleru, na eshopu www.myrainbow.cz nebo přes stránky na fcb.
Přes fcb je také nejrychlejší možnost kontaktu, pokud není skladem velikost nebo potřebujete zboží přizpůsobit Vašim potřebám. Také šiju občas speciální věci, které maminky nemohou sehnat. V poslední době např. ochranný obal na pas do auta nebo pás co drží hlavičku dítěte, pokud usne v cyklosedačce. Určitě to zná každý rodič, pak se bojíte pomalu jet, ať si neublíží, když dítě visí ze sedačky.

lxGQ0W8he0ioqp3iQsBGc125-RNtvVx6xIGvG-r9iBPFFVHzH8rhQlJBlEtezaDXW1msY0UV nabídce máte i oblečení pro maminky a dokonce i nosící svetřík! To je super, protože vím, že mnoho maminek má problém sehnat nosící oblečení, máte třeba v plánu rozšířit nabídku nosícího oblečení?

Nabídku pro dospělé se snažím postupně rozšířit podle zájmu. Nosící svetr je právě tento případ. Nezbývá mi moc času se na toto vrhnout, ale když už se na mě maminka obrátí s přáním, pustím se do něj ihned. Ještě bych zmínila, že momentálně pracuji s úplety a teplákovinami. Materiál je elastický, příjemný a hlavně bavlněný. Lze sehnat i bambus (příjemný, antibakteriální, v létě chladivý), bohužel výběr vzorů je stále malý.

Co u vás maminky nejčastěji nakupují?

Hodně záleží na ročním období. Na jaře čepičky a nákrčníky, pak čepičky s kšilty, pirátky, šátky na hlavu, sukýnky, kraťásky. Na podzim se vrátíme k setům a tepláčkům a na zimu máme zateplené provedení.

V nabídce máte i krásné obojky pro pejsky!:) Jste sama pejskařka?

Ano, náš yorkšírek ma skoro 8 let. Jmenuje se Kessinka, neskutečné hodný pejsek k dětem.

Jaké máte do budoucna tvůrčí záměry?

Určitě dál šít a tvořit. Obměňovat sortiment podle přání zákazníků a určitě jim vycházet vstříc. Myslím, že spokojený zákazník se vždy rád vrátí. Někdy řešíme detaily věciček několik dní nebo sháníme materiál, ale myslím si, že výsledek vždy stojí za to.

Mohou se na vás maminky obrátit třeba i s tím, že chtějí vyrobit něco konkrétního, co nemáte v nabídce?

Samozřejmě. Většina produktů je na přání po předchozí domluvě. Potřebujete upravit např. délku, šířku nebo vybrat jiný materiál. Vytvořím také komplety, ať ladíte. Postupně podle času vše vytvářím v různých variantách a doplňuji na eshop.

Jak vznikl název „My rainbow“?

Po dlouhém přemýšlení jsem si ho vymyslela nakonec sama. Chtěla jsem něco barevného, dětského, hravého. Logo je proto krásně barevné.

Kolik času denně trávíte šitím? Baví vás to?

Dost, každou volnou chvíli kdy děti spí, nebo jsou zabrané do pohádky. Nejvíce večer. Neustále přemýšlím nad střihy a jejich vylepšením. Denně to několik hodin bude určitě.

Komentáře