Dětská kosmetika Trudi Baby

Trudi Baby je značka italské dětské kosmetiky, která je unikátní svým složením – obsahuje totiž propolis, med, pyl a další „dary z včelího úlu“. I když má Adélka naštěstí bezproblémovou pokožku, věnuju výběru její kosmetiky dost péče. Přeci jen, kůže je největší orgán těla, a je proto nesmysl používat nekvalitní věci…

Áďa ozkoušela Dětské koupelové mléko s medem z pomerančového květu, Dětské šamponové mléko s květinovým pylem, Dětský výživný olej s mateří kašičkou, Čistící vlhčené ubrousky s květinovým nektarem a Čistící vlhčené ubrousky desinfekční.

trudi babyVšechny tyto produkty mají jedno společné, a to nádhernou vůni. Například u vlhčených ubrousků (které používáme sporadicky a vlastně jen, když jsme někde venku; jinak používáme perlan a vodu s Medvídkem od Eone nebo Intimním mycím gelem Jůlinka od Nobilis Tilia) mi vždycky vadí umělá vůně. Vlhčené ubrousky od Trudi Baby jsou první, které používám ráda, protože nemám provinilý pocit, že Áďu patlám zbytečně chemií. Oba produkty určené do koupelny, tedy Dětské koupelové mléko s medem z pomerančového květu a Dětské šamponové mléko s květinovým pylem, jsou taky moc fajn. Malé množství koupelového mléka se přidává do již napuštěné vody, tím padem nepění. Pokožka zůstane už na opak hezky ošetřená. Musím se přiznat, že šamponové mléko používám kromě vlásku i na mytí těla. Výživný olejíček s mateří kašičkou je za mě TOP! Ten už máme skoro vyplácaný. Krásně voní, skvěle se roztírá a vstřebává. Musím na sebe prásknout, že ho Adélce kradu a mažu si s ním těhotenské bříško 🙂 Desinfekční ubrousky nosím v přebalovací tašce a používám je například na otření rukou po přebalování, když není v dosahu voda. Stejně tak skvěle poslouží k očištění povrchů v domácnosti nebo hraček.

Více informací, nejen o těchto produktech, se dozvíte na strákách Trudi Baby 🙂

 

 

Komentáře