Dekorace dětského pokojíčku – samolepky na zeď

_qxgWXWVkmjBUJ2wkcvO-8XBYZtDRXNmvKbxXz0B9Q9Jp6GQl1myqdrJHNPmVShfw-E0680Adélce je 10 měsíců a ještě nemá svůj pokojíček. Noci tráví u nás v ložnici a přes den řádí po celém bytě. Už ale máme první dekorační prvek, který udá styl budoucího dětského pokojíčku. Samolepky s Mickeym, na kterého jsem, ač se mi to těžko přiznává, lehce ujetá :-). Samolepky máme ve dvou barvách – světle růžové a matně zlaté, a musím říct, že tahle kombinace vypadá setsakra dobře. Na samolepky jsem narazila na Facebooku na stránce Tyny – potisky, dekorace, samolepky, textil, kterou provozuje Kristýna, maminka, která se rozhodla začít tvořit doplňky do dětských pokojíčků. Kromě samolepek, kterých má Tyny v nabídce nespočet,  můžete pořídit i další poklady – peřinky, polštáře, dřevěné dekorace, obrázky, bodýčka, speciální papírové koše na hračky… A pokud chcete mít doma opravdový originál, Kristýna vám ráda vytvoří cokoliv od samolepek po bodýčka dle vašeho návrhu :-).

19275178_794500207392858_4466869045406567706_nPokud chcete vyšperkovat dětský pokojíček a Tyny kontaktovat, můžete k tomu využít shora uvedenou Facebokovou stránku, instagram Tyny_tyny, nebo přímo webové stránky Tyny! No a protože je Kristýna další inspirativní maminka, která se rozhodla jít do něčeho nového, trochu jsem ji vyzpovídala :-). Hezké čtení!

Jste maminka, jak staré jsou vaše děti?

Teď máme jednoho syna a je mu necelých 20měsíců.

Kdy jste se rozhodla rozjet projekt Tyny?

Rozhodla jsem se někdy v červnu 2016, i když sem ještě pořád nevěděla, jakým směrem se budu přesně rozvíjet.

18813363_783770121799200_4448128621275694706_nCo vás přivedlo na myšlenku Tyny? Byl to třeba fakt, že vás neuspokojovala nabídka v obchodech?

Mojí inspirací byl a je hlavně můj syn. Takže mě k tomu přivedl on. Je pravda, že hodně věcí přesně podle mých představ v ČR sehnat nešla. Samozřejmě ve světě už to bylo, ale k nám se to začalo dostávat později.

Měla jste zkušenosti s touto oblastí (věci pro děti), než jste Tyny rozjela?

Neměla. Ale co by člověk pro ty naše malý miláčky neudělal. 🙂

Je Tyny vaším koníčkem?

Samozřejmě. Moc mě baví tvořit.

V čem si myslíte, že jsou vaše věci výjimečné?

Hodně věcí si vlastně zákazníci navrhnou sami. I oni jsou takovou mou inspirací. Snažím se splnit každé jejich přání, tudíž jim tím nabizím mít originál, co nikdo nemá. 🙂

Bylo složité Tyny rozjet? Kolik uplynulo času od nápadu po spuštění?

Začala jsem v říjnu loňského roku (2016) na stránkách, kde lidé prodávají své výrobky. Objednávky začínaly postupně chodit a tak jsem přidávala další a další výrobky. Na instagramu a fb jsem začala sdílet cca před měsícem a webové stránky mám teprve rozpracované. I když už jsou v provozu. Snažím se doplňovat co to jen jde a co mi čas (a syn) dovolí. Za tak krátkou dobu jsem s výsledkem spokojená a objednávky chodí z každého portálu každou chvilkou.

Kdybyste si měla ze svého obchodu vybrat jednu věc, která by to byla a proč?

To popravdě vůbec netuším. Přiznám se, že syn má v pokojíčku mnoho výrobků z mého obchodu. Od samolepek, přes obrázky, polštářky až po dřevěné výrobky. Pak také často vše obměňuji. 🙂 takže by to u mě bylo každou chvilkou něco jiného.

17424703_743649849144561_888519630532680300_nDěláte i věci na zakázku, tj., že si člověk sám navrhne třeba samolepku na zeď. Dostala jste někdy nějaké netradiční zadání?

Úplně netradiční zatím ne. Naposledy byla na přání dřevěná duha. Ta se mi moc líbila, tak je zařazena v nabídce a to rovnou v různých barevných variantách.

Design samolepek na zeď navrhujete sama?

Některé po mně chtějí zákazníci a některé sama.

A na závěr, jak vznikl název Tyny :-)?

Je to podle mého jména Kristýna + co bylo volné jako doména na www stránkách. A tak ze všech různých kombinací vzniklo Tyny.
Komentáře