Deka od Šití nejen pro miminka

Y6dO4DDQbD6TewzKx1b1AiIIygK8jpyaxGWGMphvhfG0I3jNaD5S8r2Qx1pJnFNm5KjfclIProtože už se léto asi definitivně loučí a o slovo se čím dál hlasitěji hlásí podzim, je potřeba myslet na pohodlí našich miminek v kočárku. Na zimní fusak to ještě není, ale teploučká deka by při venčení neměla chybět :-). My máme krásnou od další šikovné maminky, která šije pod značkou Šití nejen pro miminka. Naše deka má na sobě malé pandy a je z jedné strany z úplětu, z druhé z minky. Rozměrově má deka 100x100cm. Podle mě ideální velikost, do které krásně zachumláte vaše děťátko. Mám pocit, že většina dětských dek se prodává v menších rozměrech, proto mé nadšení z deky o velikosti metr čtvereční :-).

šití 5Kromě deky si můžete u této maminky nechat ušít hnízdečko, mantinely do postýlky, zavinovačku a nebo třeba rovnou celý setík :-). Pro inspiraci mrkněte na Facebook Šití nejen pro miminka, kde najdete spoustu fotek hotových výtvorů :-). A jak už se u nás stalo zvykem, i maminku tvořící pod značkou Šití nejen pro miminka jsme vyzpovídaly. Hezké čtení :-).

Jste maminka? Jak staré jsou Vaše děti?

Ano jsem, díky bohu za ten dar 😍🙏 Martínkovi je 2,5 měsíce 🤗

Jak dlouho se věnujete šití a co Vás k tomu přivedlo?

Věnuji se asi cca 9 měsíců, chtěla jsem malému udělat nejkrásnější pokojíček asi jako každá maminka, ale nikde jsem nenalezla přesně to co bych chtěla. Tak mne napadlo si to zkusit ušít sama a hle, šlo to.

Kde čerpáte inspiraci a nápady na nové výtvory?

Hodně na zahraničních webech a od zákaznic.

Jakou věc si u Vás lidé nejčastěji kupují?

Hnizdečko jednoznačně.

Adélka má od Vás dečku v krásné látce s pandami. Je těžké sehnat látky, se kterými jste spokojená?

Jak které, ale spíše ne.

Dostala jste někdy nějaké netradiční zadání, co ušít 🙂?

Zatím jsem to štěstí neměla.

Dá se říct, co Vás baví šít nejvíc?

Celé sety do postýlek, finální podoba je pak skvostná a mám z toho neskutečnou radost.

Kolik času denně věnujete šití?

V těhu těch 6-8 hodin, nyní jen když maličký spinká.

Vaše věci si lidé mohou objednat přes Facebook na stránce Šití nejen pro miminka, neplánujete si otevřít vlastní eshop nebo třeba i kamennou prodejnu?

Ano e-shop určitě plánují na příští rok.

šití 4A na závěr – jak vznikl název Šití nejen pro miminka 🙂?

Nechtěla jsem nic anglického, je to česká tvorba, proto česky název. A to nejen je z důvodu šití pelíšků pro pesany a jiná zvířata.
 
Komentáře