BB krém od značky Cosm´etika aneb mého srdce šampión

bb-krem-s-nanostribrem-a-jojobovym-olejem-cosmetika-lNejsem velký fanoušek výrazného make-upu na běžné nošení, a proto jsou mými oblíbenci BB krémy. Vyzkoušela jsem jich několik, ale nikdy to nebylo to pravé ořechové. Když jsem byla těhotná, měla jsem s pletí celkem velké trápení a zkoušela, co se dá. Došlo to až tak daleko, že jsem začala chodit i na kosmetiku („začala chodit“ je možná trochu silné slovo, ale tak 3krát, 4krát jsem tam byla :-)). Navíc jsem přirozeně začala ještě víc tíhnout k přírodní kosmetice, protože jsem na sebe nechtěla zbytečně patlat moc chemie. U kosmetičky jsem náhodou narazila na BB krém od značky Cosm´etika. Kosmetička na něj pěla samou chválu a tak jsem si ho hned po první návštěve nesla domů. Od té doby je to opravdu mého srdce šampión, a to bez nadsázky.

BAi9_SrZZscO8kTIccLqp-FlTT_4RfoK3ha5Sink8bo_a1-sq3kkRP5tQHcK-UwDJ4VYjxEKrém má krásně jemnou strukturu, perfektně se roztírá a na pleť přilne úplně stoprocentně. Člověk vlastně vůbec neví, že nějaký tónovací prostředek použil – pleť vypadá krásně svěže, rozjasněně a naprosto přirozeně. Absence přirozeného vzhledu a pocit masky na obličeji, to byly vlastně dvě zásadní věci, které mi na jiných BB krémech vadily. A to často ani neměly nijak závratné krycí schopnosti. Ty také musím u tohoto BB krému vyzdvihnout. Protože zvládly bezproblémově zakrýt nedostatky na mojí pleti v době těhotenství. A to opravdu nebyl lehký úkol. Kromě všech zmíněných vlastností nesmím opomenout skutečnost, že BB krém krásně voní. Decentně, nevtíravě, svěže.

Logo KKDSnad jsem to s tou chválou moc nepřehnala, ale opravdu jsem tuhle recenzi psala podle svého nejlepší vědomí a svědomí :-). Pokud byste si krém chtěly koupit, najdete ho se spoustou dalších krásných přírodních věcí, na e-shopu Krásná každý den, který založila moc sympatická maminka Míša. Z tohoto e-shopu jsem nadšená! A proto vám s radostí prozradím, že se můžete těšit na recenze víc produktů.

Nebyly bychom to my, kdybychom Míšu nepoprosily, aby nám o sobě a svém e-shopu řekla pár slov. Hezké čtení a až Krásná každý den prolustrujete, budu ráda, když mi do zprávy třeba na Fb napíšete, jaký produkt byste chtěly, abychom otestovaly :-). Tak a teď už opravdu předávám slovo Míše a jejímu povídání, jak to všechno začalo…

„Vznik e-shopu je spojený s naším prvním synem. Po jeho narození jsem ještě jako nezkušená máma nevěděla, co za kosmetiku na miminka a malé děti používat. Chtěla jsem pro něj samozřejmě to nejlepší a tak jsem hledala a hledala a tím jsem se postupně dostala k přírodní kosmetice, o které jsem do té doby věděla jen málo. Nadchla mě tak, že jsem se o ní začala opravdu hodně zajímat, všechno studovat, procházet složení jednotlivých produktů a postupně vyměňovat vše, co jsme doma měli z běžné konvenční kosmetiky. Bohužel jsem zjistila i to, že ne všechno, co si říká přírodní, opravdu přírodní je. A tak vznikl nápad mít e-shop s přírodní kosmetikou, kde se zákaznice budou moci spolehnout na to, že v něm najdou skutečně přírodní produkty. A dělat to všechno tak trochu jinak, to co mi třeba v jiných e-shopem scházelo – dát do toho více osobního přístupu, hezké balení, aby měly zákaznice při otevření balíčku pocit, že si koupily něco výjimečného, protože to přírodní produkty, dle mého názoru, určitě jsou. A v neposlední řadě aby jim na stránkách mého obchůdku bylo příjemně. E-shop se postupně rozrůstá a z původních pár hodin týdně se stalo několik hodin denně. Naštěstí mám úžasné a hodné syny a hlavně muže, který mě v tom celém podporuje, takže se daří skloubit práci s rodinou. Rodina je totiž pro mě, i přes to, že miluji svou práci, to nejdůležitější.“
Komentáře