ATTITUDE Super leaves – přírodní kosmetika pro dospělé

Značku ATTITUDE už od nás znáte celkem dobře. Používáme od ní prostředky pro domácnost (gel na mytí nádobí, prací gel, sprej na úklid všech povrchů), i věci z dětské kosmetiky (mýdlo na ručičky, sprchové mýdlo 3v1, pěnu do koupele, opalovací prostředky…).  A protože jsme se všemi produkty nadmíru spokojené, zůstáváme ATTITUDE nejen věrné, ale zkoušíme i další věci. Tentokrát něco z řady Super leaves, tedy kosmetiky pro dospělé 🙂

ATTITUDE Super leaves je detoxikační řada kosmetiky, která staví na tom, že různé zdraví prospěšné aktivní složky je možné získat z různých druhů listů. Kdybych měla shrnout její filozofii do pár hesel, bylo by to asi „Detoxikuje, regeneruje, ozdravuje“. Společným jmenovatelem konceptu Super leaves a všech produktů této řady jsou listy potočnice, lichořeřišnice a semena moringy, které obsahují velké množství minerálů, vitamínů a proteinů a jsou známé pro své regenerační schopnosti. Výtažky ze semen moringy mají navíc silné čistící a detoxikační schopnosti, zamezují vstřebávání škodlivin z ovzduší.

Šampóny, kondicionéry, tělová mýdla, tělová mléka a mýdla na ruce. To vše Super leaves. Tak se pojďme podívat, které produkty se u mě zabydlely 🙂

Super leaves kondicionérJako první tu máme Přírodní kondicionér ATTITUDE Super leaves s detoxikačním účinkem – lesk a objem pro jemné vlasy. Musím přiznat, že na něj jsem se těšila nejvíc. A nezklamal. Řekněme si na rovinu, kdo má se dvěma malýma dětma čas na nějakou extra péči o vlasy. Já teda rozhodně ne 🙂 . Umyju, rozčešu, a tím moje veškerá péče končí. Kondicionér mým vlasům vážně prospívá. Kromě listů potočnice, lichořeřišnice a moringy obsahuje taky listy pomerančovníku, sójový protein a brusinky. Detox vlasů a vlasové pokožky, posílení vlasů a jejich vyživení, větší objem a nádherná vůně pomeranče a skořice k tomu. Tomu říkám rozmazlovaní 🙂 Vlasy jdou po umytí krásně rozčesat a zůstane jim i lehká vůně citrusů. Objem nemůžu posoudit, ale určitě mi kondicionér pomáhá v tom, že jsou vlasy víc uhlazené a nelítají všude možně.

Super leaves mýdloDále tu máme Přírodní tělové mýdlo ATTUTUDE Super leaves s detoxikačním účinkem – olivové listy. Opět v sobě ukrývá sílu potočnice, lichořeřišnice a moringy. Navíc je obohaceno o listy olivovníku, které jsou nabité zdravými tuky a antioxidanty. Pokožka je po něm krásně hebká, hydratovaná a zklidněná. Navíc pročištěná a nádherně voňavá.

Super leaves krémMoji Super leaves trojici zakončuje Přírodní tělový krém ATTITUDE Super leaves s detoxikačním účinkem – pomerančové listy, který je obohacen o listy pomerančovníku, díky nimž je pokožka svěží. Lichořeřišnice, moringa a potočnice zase regeneruje, zklidňuje a detoxikuje. Za mě je nespornou výhodou tohoto krému to, že se hezky roztírá a rychle se vstřebá.

Šampon z řady Super leaves už zkoušela Lenča – její zkušenosti si můžete přečíst tady 🙂

Závěrem bych ještě chtěla vypíchnout obaly všech produktů – kromě toho, že jsou vyrobeny z nejsnáze recyklovatelného plastu, jsou balení taky nadstandardně velká – díky tomu déle vydrží (tím pádem vzniká méně odpadu) a odráží se to samozřejmě i v ceně, která je podle mě bezkonkurenční (kór na přírodní kosmetiku).

 

Komentáře