Annie Boxes aneb Krabičky pro nastávající maminky a jejich poklady

Myslím, že to zná každý. Kamarádka, ségra nebo jiná blízká osoba čeká miminko a vy si lámete hlavu, čím ji a novopoečený přírůstek podarovat. Dupačky? Nějakou hračku nebo kosmetiku? Co koupit, aby to potěšilo a zároveň bylo i k užitku?

Annie Boxes kompletStejný problém řešila i Anička. A proto přišla s nápadem začít vyrábět dárkové krabičky Annie Boxes. Se SKVĚLÝM nápadem, musím podotknout. Protože krabičky jsou opravdu nádherné! Snoubí v sobě praktičnost, originalitu a krásu!

Krásné je na a v krabičce úplně všechno – od obalu po všechny poklady, které ukrývá.

Originál je každá věc! To bezesporu. Netradiční značky,

A pokud jde o praktickou stránku, v boxíku nenajdete nic, co by maminka s miminkem nevyužila. Žádné krámy.

Na každičkém komponentu je prostě vidět, že si jejich tvůrkyně dala s vymýšlením, výběrem a balením práci. Nepřijde vám to, kór v dnešní době, unikátní? Mně teda jo. Po otevření krásně zabalené krabičky na vás navíc vykoukne ručně psaný vzkaz pro miminko a jeho rodinu.

Na výběr je několik druhů krabiček, které se svým složením liší. Krabička pro holčičku, pro chlapečka, Černobílá, nebo třeba Velmi štědrá 🙂

A co že vlastně ukrývala naše krabička? Mrkněte na video 🙂 Všechny věci vám v něm s Adélkou ukazujeme. A některé jedna z nás rovnou i testuje 😀

 • Zavinovací body „I love mum“
 • Prací gel z mýdlových ořechů
 • Aviváž s levandulovou silicí
 • Mast pro nejmenší z včelařství Horákovi
 • Zinkovou mast z včelařství Horákovi
 • Čokoládový balzám z včelařství Horákovi
 • Silikonové kousátko
 • Dětský olej do koupele Delfínek
 • Černobílé chrastítko
 • Černobílou knížku pro nejmenší
 • Skleničku s oříšky pro maminku
 • Závěsnou dekoraci „Love you to the moon and back“

Z čeho jsem nejvíc nadšená? Že veškerá kosmetika a prací věci jsou přírodní! Dobře, nebudu lhát – sklenička kešu oříšků mi taky udělala radost 🙂 A moc se mi líbí, že Anička do krabiček vybírá věci od neprovařených, neznámých značek.

Zajímá vás, jak Annie Boxes vznikly? Anička se s námi podělila o svůj příběh – hezké čtení 🙂

Aničko, jste sama maminka? Prozradíte nám, kolik máte dětí a jak jsou staré?

Maminka jsem už docela dlouho, mám 4,5 letou dceru Amálku a roční dceru Adinku, které mám zatím obě doma, tak si užíváme takovou dámskou jízdu 🙂 A kdo ví, třeba se nám parta ještě někdy rozšíří 🙂

Jak Vás napadlo vyrábět krabičky pro miminka, respektive novopečené maminky a jejich drobečky?

Nápad na sestavování dárkových krabiček přišel s potřebou koupě nějakého většího dárku pro naše přátele. Dávala jsem dohromady to, co sama nejradši používám a co mám na dcerách vyzkoušené a říkala jsem si, že by nějaká taková krabička mohla být zajímavá i pro ostatní. A nejen pro maminky. Mnohokrát jsem od kamarádů nebo od členů rodiny slyšela, jestli bych jim neporadila, co nám mají koupit, aby jsme to využili. Takže jsem do krabiček dala jen věci, které si myslím, že maminky s miminky na 100% využijí a nic z toho nepřijde nazmar.

Kde všude si mohou lidé Vaše krabičky prohlédnout a objednat?

Krabičky máme zatím jen na Instagramu a Facebooku, ale časem bychom určitě rádi přidali i webové stránky s e-shopem.

Jaký box si u Vás zákazníci nejčastěji kupují?

Vzhledem k tomu, že fungujeme zatím jen 14 dní, tak na statistiky je ještě brzy 😉 Nejvíce ohlasů je ale zatím na Černobílou krabičku a krabičky pro holčičku a chlapečka.

Můžou si zákazníci sestavit i box s produkty podle svého výběru?

Tento koncept bych do budoucna určitě ráda rozjela na našich webovkách. Určitě mi ale zákazníci můžou napsat a můžeme se domluvit na individuálním balíčku, který by si sami sestavili.

Podle čeho vybíráte produkty, které do krabiček zařadíte?

Produkty vybírám jen podle vlastního uvážení a jsou v nich věci, které já sama používám a mám je vyzkoušené.

Kosmetika a drogerie je od českých výrobců a je 100% přírodní. Myslím, že v dnešní záplavě chemických výrobků je pro miminko strašně důležité, aby přišlo do kontaktu jen s ,,čistými,, a nechemickými věcmi.

Chrastítka jsou české výroby od menších výrobců, které obecně velmi ráda podporuji.

U oblečení ráda vybírám produkty, které i když nejsou od místních výrobců, tak jsou alespoň z kvalitního materiálu, což je například u HaM biobavlna.

A aby krabičky byly cenově dostupné pro co nejvíce lidí, snažíme se co nejlépe zkombinovat cenu a kvalitu, což se nám myslím povedlo dobře 🙂

Jak vznikl název Annie Boxes?

S vymyšlením názvu se moc chlubit nemůžu, protože to není můj nápad 🙂 Vymyslela ho moje sestra a průzkumem mezi kamarády se líbil nejvíce. Mé křestní jméno je Anna, takže jsou to takové moje krabičky. Navíc jsme nechtěli úplně specifický název, protože bychom do budoucna rádi tvořily i další druhy krabiček, nejen ty pro novorozence. V hlavě mám vymyšlené balíčky k ročním narozeninám, srašně by mě lákalo vytvořit takovou přírodní lékárničku/krabičku, krabičky se zdravou nadílkou k Mikuláši apod. Těch nápadů je hodně, ale musíme začít postupně a taky zjistit, o co by maminky nejvíce stály 🙂

Komentáře